Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım bnde 4 yıllık evliyim benimde iki tüpüm tıkalıymış doktor sol tüpümü açtı sag tüpüm hala tıkalı sag tüpümtıkalı oldugu halde hamile kalabilirmiyim birde benim yumurtalarım çatlamıyormuş acil cevap:yumurta:

merhaba canım tabıkı kalabılırsın Allah ın ıznıyle benımde tıkalıydı tek tupum acıkldı ama tek yumurtalıkla hamıle kaldım ıkı yumurtalık bırden gelısmeye bılıyo onemlı olan acık tupundekı yumurtalıgın gelişmesi merak etme ALLAH IM herkesın kucagına melekler nasıp etsın

merhaba arkadaşlar,
ben de cuma günü İzmir de doktorumun anlaşmalı olduğu özel bir merkezde hsg filmi çektireceğim ve korkuyorum hele burada yazılanları okudukça daha da çok korktum.geçen sene sırf rahim filminden korktuğum için tüp bebek tedavisine başlamıştım kendi isteğimle.ama hormon değerlerim çok yükselince tedavi yarıda kesildi.o zamanda çok ağrılarım ve şişliklerim olmuştu.bu sene doktorumu değiştirdim İzmir de özel bir prof. doktora gidiyorum.işinde uzman güler yüzlü ve nazik olması beni rahatlatıyor ama yine de rahim filminden çok korkuyorum.anestezili olmasını istemiştim ama doktorum o kadarlık bir işlem için anestezi almana gerek yok boşuna narkoz almış olacaksın vücuduna dedi.sadece hafif adet sancısı gibi bir ağrı oluyormuş.yanında ağrı kesici hap getir dedi.aslında benimle aynı doktora gidip rahim filmi çektiren var mı diye merak ediyorum ama burada doktor ismi yazmak doğru olur mu bilmiyorum.

merhaba arkadaşlar,
ben de cuma günü İzmir de doktorumun anlaşmalı olduğu özel bir merkezde hsg filmi çektireceğim ve korkuyorum hele burada yazılanları okudukça daha da çok korktum.geçen sene sırf rahim filminden korktuğum için tüp bebek tedavisine başlamıştım kendi isteğimle.ama hormon değerlerim çok yükselince tedavi yarıda kesildi.o zamanda çok ağrılarım ve şişliklerim olmuştu.bu sene doktorumu değiştirdim İzmir de özel bir prof. doktora gidiyorum.işinde uzman güler yüzlü ve nazik olması beni rahatlatıyor ama yine de rahim filminden çok korkuyorum.anestezili olmasını istemiştim ama doktorum o kadarlık bir işlem için anestezi almana gerek yok boşuna narkoz almış olacaksın vücuduna dedi.sadece hafif adet sancısı gibi bir ağrı oluyormuş.yanında ağrı kesici hap getir dedi.aslında benimle aynı doktora gidip rahim filmi çektiren var mı diye merak ediyorum ama burada doktor ismi yazmak doğru olur mu bilmiyorum.

cnm merhaba
öncelikle doktorun haklı hiçç ama hiçç korkacak birsey yok be gectıgımız ctesı cektırdım
senın gıbı cok korkuyodum yanlızca regl olarak gıtme bıttıkten sonra gıt ınan 5 dk suruyor ve regl sancısı gıbı bısey senı cok ıyı anlıyorum bende korkudan tır tır tıtrıyodum ama Allaha şükür sorunsuz ve temiz cıktı umarım senınde oyle olur ben agrı kesıcı bıle almadım ertesı gun bıraz agrın oluryor ama oda dayanılmayacak gıbı degıl ben eve gelınce bıraz dınlendım sonra sıcak suyla duş aldım sabun kullanmanı tavsıye ederım hıjyen acısından hatta evede yuruyerek dondum 30 dk fılan yurudum :) bol bol dua et Allah yardımcın olacaktır neyse fazla uzattım galıba :;) cokkkk gecmıs olsunnnn :)

evet canım bende 3 ay oldu cektireli benimkinde cok şükür temiz cıktı sende cektir kafan rahat olur ben anestezili cektirdim biraz acımasından korkuyodum bende ama anestezili yaptırdığım için kafam rahattı uyanmam da 15 dk filan sürdü cekim işlemi zaten cok kısa korkma ve cektir kafan rahat olsun canımm anestezi aldığım için biraz sendeleyerek yürüdüm ama eşim yanımdaydı bi sorun olmadı eve gelince iyice dinlendim duş aldım bende oldu bitti gitti :D:D

Merhaba arkadaşlar
Bende daha önce rahim filmi çektirenlerdenim.
Sonuç sol tıkalı sağda az geçiş olduğu söylendi.
Berbat bi yerdi pislik içinde. Çalışan kız suratsızın tekiydi
sanırım psikolojik te etkilendim. Çok acı çektim Allahtan eşim yanımdaydı.
Geri zekalı kız para kartını kredi kartı sanıp bir de bizden fazla para almıştı.
eşim de ağrılarım var diye çok üstüne düşemedi yoksa hesap sorar
Fakat sonucun olumsuz çıkması herşeyden çok acı verici
İyi ve kaliteli yerlerde çektirmeye özen gösterin

canım rahim filmi önemli bence ve cektirdiğiniz yere cok dikkat edin imkanınız varsa özel yerde cektirin temiz olmasına ve dr un uzman olmasına dikkat edin

bugün sonunda rahim filmimi çektirdim çok rahat geçti doktoruma zaten çok güveniyordum bunun yanı sıra doktorumun yanındaki ekipte harikaydı sanki ailemden birileri varmış gibi hissettim kendimi çok güleryüzlü ve cana yakındı herkes.hazırlanmayla birlikte 15 dakika da her şey bitti.işlemden önce korkudan ağlamıştım işlem bittikten sonra o kadar telaş yaptığıma pişman oldum.eşim de içerden ağlayarak çıkacağını düşünmüştüm bravo sana dedi hatta çıktığımda:) sonuçlarım da Allaha şükür iyi çıktı.işlem her anını anlatarak çektiler filmi sadece adet olacağımız zaman kasıklarımızda oluşan kramplar,hafif ağrılar gibi sızlamalar oldu o kadar.sonrasında da ağrım falan olmadı şu anda da yok.hafif,çok çok az kanama oluyor iki gün boyunca ped kullanırsınız dediler.ama korkudan çektirmiyorsanız hiç ama hiç korkmanıza gerek yok hemen gidin çektirin.yalnız doktorunuza çok güveniyor olmanız lazım daha rahat oluyor çünkü.ben izmir alsancak doktor Nur Yaman'ın merkezinde çektirdim doktorum orda çekiyormuş.o kadar güler yüzlü ki çalışanları bu kadar iyi insanlar da varmış mı diyorsunuz. bir bebek titizliğinde yaklaşıyorlar.çok çok memnun kaldım.internette yazılan kötü şeylere aldırış edip kendimizi üzmemize gerek yok.ben internetten okuduklarımdan çok etkilendiğimi ve bu yüzden çok korktuğumu söyledim doktorum da işleme başlamadan önce temizlemek için dökülen batikona bile çığlık atan var dedi.düşünün artık...herkesin ağrı eşiği farklı olabilir ama önemli olan kendini kasmamak,doktoruna güvenmek...

arkadaşlar doktorum rahim filmi istediğinde internetten araştırdım ve yorumları okuduğumda korktum açıkcası.ertelemeyi düşündüm ama 30 yaşında olduğum için bugün gittim ve yaptırdım.özel hastanede anestezi ile hiç bişey hissetmedim.ayıldığımda kasıllarımda agrım vardı.biraz birazda kanamam oluyo.yarında devam ederse doktoru aramayı düşünüyorum.korkmayın gidin.ücreti 250 tl ama geciktirmeyin.

arkadaşlar ben yeni bir üyeyim.bende rahim filmi çektirdim benim tavsiyem özel bi hastanede yaptırmanız.ben tıp fakültesinde yaptırdım.benim için zordu ama herkes için aynı olcak die birşey yok.benden sonraki bayan gayet normal bir şekilde çıktı.Allah herkesin dileğini versin.kolay bişiy yok hayatta bu kadar sabreddikten sonra Rabbim herkeze vericek ben buna inanıyorum...Allah hepimize hayırlı evlatlar versin...AMİN

Merhaba benim adım serap bende rahim filmi çektirdim ilk başta bir ağrı ancı oluyor ilacın vücuduna gittiğine bile hissediyorsun ben kendimi biraz kastığım için biraz acı oldu biraz kanama olacak dediler oldu da zaten film tertemiz çıktı hiç sorun yok dedi dr bir aya kalmaz hamile olursun dedi ama iki hafta oldu hala benim hafif kanamalarım var tedirginim benim gibi olan arkadaşlar varmı acaba

Geri