Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

kızlar bende bugün rahim filmi çekiyorum ama çok korkuyorum dua edin bana

Merhaba, rahim filmi çok ağrılı bir işlem değildir. Kanal ve tüpleriniz kapalıysa, ağrı eşiğiniz düşükse biraz ağrı hissedebilirsiniz. Bu korkunuzu hekiminizle paylaşın size yardımcı olacaktır..

Merhaba bende deneyimimi paylasayim.bugun hsg çekildi adet tarihinizden 7-10 gün arasi çekiliyor diye bilgim var.ac veya tok olabiliyorsunuz İstanbul şişli Echomar da çektirdim netten yapılan yorumları araştırarak videoları izleyerek güvenip Cevat bayrak beyde yaptırdım işlemi.iyiki orda yaptirmisim işlemini çok tatlı bir doktor ekibi son derece ilgili işlem kısa sürüyor inanın abartmiyorum hiç ağrım olmadı normalde adet sancim da hiç olmaz bu islemdede hicbirsey olmadı bazıları yazıyor yanma falan ama bende hicbirsey olmadı ,vücut direnciyle alakalı sanırım o yüzden olumsuzlari kendinize yormayin,illaki işlemi hiç yaptirmayip bilmeyince heyecanlanıyor insan ama hiç gerek yokmuş işlem 3 dk sürdü ve odama geçip giyindim sonuçta 5 dj sonra raporu ve filmle verildi.cok konforluydu Echomar gayet iyi arkadaşlar.fiyatida 550 TL idi.baska yer arastirmadim fiyat olarak bilgim bu.hafif lekelenmeniz olabilir pet veriyorlar ilaç vücuttan atılıyor.benim yaşadığım bu çok şükür sonuç temiz kafam rahatladı Rabbim birde bebek nasip ederse degmeyin keyfime inş dualarımız kabul olur.

Edirne de HSG çektiren var mı? Ayrıca anestezik olacak benim ki anestezi uygulatan arkadaşları onlar son durumu paylaşır mısınız. Anestei uygulanarak yapılan mesajları göremedim. Ve çok korkuyorum vajinusmusdan ötürü anestezi mecburi. anestezi+HSG+Dr muane ücreti 600 civarında.

Merhaba.
Bugün Acıbadem Hastenesinde işlemi yaptırdım. Ben Sedasyon şeklinde bir anestezi aldım. Genel anestezi değil, yarı baygınlık hali. İşlemi hissetmiyor ve işlem sonrası hiçbirşey hatırlamıyorsunuz. Dolayısı ile canınız yanmıyor. Benim sonrasında kasık ağrım da olmadı, ağrı kesici vermiş olabilirler damardan ondan emin değilim. Az bir kanamam var.
Ağrıdan endişe eden arkadaşlar sedasyon ile yaptırabilirler.
Sevgiler

Merhaba.
Bugün Acıbadem Hastenesinde işlemi yaptırdım. Ben Sedasyon şeklinde bir anestezi aldım. Genel anestezi değil, yarı baygınlık hali. İşlemi hissetmiyor ve işlem sonrası hiçbirşey hatırlamıyorsunuz. Dolayısı ile canınız yanmıyor. Benim sonrasında kasık ağrım da olmadı, ağrı kesici vermiş olabilirler damardan ondan emin değilim. Az bir kanamam var.
Ağrıdan endişe eden arkadaşlar sedasyon ile yaptırabilirler.
Sevgiler

Merhaba, bend erahim filmi çektirmiştim. Hemde iki defa ilkinde hiç canım acımadı ama yıllar sonra işlem tekrar yapılınca bildiğiniz avazım çıktığı kadar bağırdım öyleki işlem esnasında eşim içeri girdi ve doktor onu kovdu. İlk işlemde kanalalr ve tüpler açıktı ikincide yapışıklık ve tıkanıklıklar vardı. Ağrı bunlardan kaynaklıydı. Sizin gibi biraz kanamam oldu iki gün sürdü sonra kesildi . Durum normal yani endişelenmeyin.

Geri