Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Korkmayin kizlar hic bisey yok zaten cok kolay simdi istese bidaha yaptiririm her aci onunki gibi olsun cnm tamam mi bebisler

Echomar da 500tl. Ağrı hissedilip hissedilmemesi kisiye gore degisiyor. Pek fazla aci hissedilmedi. Yalniz sonrasinda doktorun insani tedirgin eder bir yaklasimi var.

3 gün önce rahim filmi çektirdim burdan bayanlara hsg filmi cektirmeye tek başınıza gitmeyin bed alın yanınıza ve cok ciddi bir ağrı hissetceksiniz ben acidan bayilacaktim herzaman gerçekler acı da olsa gerçektir buna katlaniyor insan yinede çünkü amaç belli Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin diyorum

Merhaba ;

Herkesin ağrı eşiği farklıdır.Kimi ağrıyı fazlasıyla hissedip ağrı kesici yaptırırken,kimi evine yürüyerek gidiyor.Birazda rahimde problem olup olmaması ile alakalı.Kanallar ve tüpler açık yapışıklık yok ise işlam gayet rahat geçiyor.Aksi durumda ağrı hisedilmesi kaçınılmazdır.

1 yıldır evliyim kızlar çocuğum yok dr gittim rahim filmi çekilicek ve ben çok korkuyorum :(

Merhaba , korkmayın .Rahim filmi çekilmeden ağrı kesici talep edin .İşlem esnasın da kendinizi sıkıp kasmayın, rahat bırakın .O zaman film çekilirken canınız fazla yanmıyacak.Yukarda dediğim gibi herkesin ağrı eşiği farklıdır.Kimi yapılan işlemin farkına varmazken ,kimi de ağrı çektiğini belirtiyor.Ağrı da abartılacak, gözde büyütülecek kadar değil.

Merhaba , korkmayın .Rahim filmi çekilmeden ağrı kesici talep edin .İşlem esnasın da kendinizi sıkıp kasmayın, rahat bırakın .O zaman film çekilirken canınız fazla yanmıyacak.Yukarda dediğim gibi herkesin ağrı eşiği farklıdır.Kimi yapılan işlemin farkına varmazken ,kimi de ağrı çektiğini belirtiyor.Ağrı da abartılacak, gözde büyütülecek kadar değil.

Yasal mevzuat gereğince ülkemizde işlemlerin web sitesi üzerinden açıklanması yasaklanmıştır. Rahim röntgeni fiyatları, rahim röntgeninin çekileceği merkeze, şehre ve yıla göre farklılıklar gösterebilir. İlaçlı rahim filmi çekilecek merkezin teknik altyapısı ve uzman bir kadroya sahip olması da ücretleri etkileyebilmektedir. Rahim filmi fiyatları Ankara iliyle diğer illerde aynı olmayabilir. Benzer şekilde rahim filmi fiyatları 2016 yılı ile 2015 yılında farklı olabilmektedir.

Geri