Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Cevap: Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

slm kızlar bende yeniçektirdim tüplere geçiş sınırlı olduğu yazıyor yaşayan varmı

Cevap: Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

bende hsg filmi çektirdim 2 tane çocuğum vardı ama3. yü 2 yıl istedim olmayınca çektir dedi dr bende özel bir hastanede bayan bir dr gittim adi karı anamı ağlattı ben böyle bir işkence görmedim kadın resmen içimi söktü çektirdim bağıra bağıra ban sol tüpün tıkalı dedi bende ayağa kalktım benden lop diye bir kan boşaldı bende zeki tek başıma gitmişim hastaneye çünkü buradaki kızlar hep korkulacak bişey yok dediler ama ben öldüğümü zannettim am filimden 2 ay sonra hamile kaldım
darısı size inşallah

ben 10 yıl üzerinde oldu ilkini çektireli,yeniden çektiricem dr.um yeni teknolojiyle daha kolay olabileceğini söyledi

kızlar ben de çektircem ama ne zaman sürekli erteliyorum çok korkuyorum bulunduğum yerde özel merkez yok denecek kadar az araştırmda çektiren varmı aranızda bilgilendirin lütfen

arkadaşlar ben bu hafta içinde çektiricem inşşallah ben yakınımla beraber girmiştim kız bişi hissetmedi bile korkmuyorum size yazıcam muhakkak sonunu 3 ay sonra deneme mühledi verdi :Dnasip hayırlısı bakalım

selam arkadaşlar yaa bu rahim filmini çok basitmiş gibi anlatıyosunuz ama ben çok korkuyorum çünkü spiral taktırırken bile canım çok yanmıştı ve tansiyonum düşmüştü o günden sora bende jinekolojik muayeneye karşı bi panik atak oluştu ve 6 sene sora spiralimi çıkartırkrn narkoz aldım.akabinde düzenli olan periyodum sapıttı ve 3 aydır adet görmüyorum hormonlarım iyi ve kist te yok söktürücü de işe yaramadı doktor film isticek galba ve ben korkuyorum.10 dakka da sürse 1 dakka da sürse narkoz istiyorum acaba nerede yaptırabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim bi de yüzüm doktorlardan yana hiç gülmedi anlayışlı sabırlı ve deneyimli bir kadın doktorum olsun istiyorum ayy çok şey mi istiyorum yoksaaaa :((

benim bu rahim filmi yılan hikayesine döndü hala çektiremedim hiç korkmuyorum ama parasını denkleştiremedik hala malesf çok üzgünüm bu konuda ama inanın çekileyim ilk işim sizinle paylaşmak olacak

kızlar dün sonun da çektirdim şu rahim filmini çok şükür ben çok zorlandım ama hafif adet ağrısı oldu başka hiç bir ağrım olmadı. bende panik atak var malesef canım yancak diye endişelendim ve kendimi kastım sonrasında vvücudum kasıldı. kesinlikle acı yoktu bu benim panik ataklığımdan gelen bir salaklık malesef :D doktor dedi sağ tüpün açık sol tüpün kapalı sağ tafaraftaki yumurtayı geliştireceğiz dedi
belki ikiside kapalıydı basınçlı ilaçlı suyla biri açılmış olabilir dedi 2 sene oldu olmuyordu bebişimiz hayırlısı bakalım belki ikiside tıkalıydı ve bundan olmuyordu şu an biri açık birinde hiç problem yok dedi inşlallah bun dan sonra iyi olur bizim için inanın rahim filminden sonra çok rahatladım ve sorunun ne olduğunu öğrendim şimdi hiç sters yapmıyorum . kesinlikle korkmayın yaptırın şu rahim filmini ben kendimi kastığım için hafif sonrasında kanamam oldu oda az bişi zaten bugün sabahtan bitti rabbim tüm isteyenlerin yardımcısı olsun. bu kadar çektiğimize değer inşallah sonucu kendinize iyi bakın uzun yazdım :D

Son düzenleme:
kızlar dr 3 ay mühlet verdi ama geçmek bilmiyor inanın. nasıl olacak bilmiyorum allah yardımcımız olsun. bakalım ne yapacağız ne yöntem izleyecek doktorumuz. canım sıkılıyor gün geçtükçe

rahim filmi...

slm arkadaşlar sitenize yeni katıldım ama uzun zamandır takip ediyordum bu siteyi. arkadaşalar rahim filmimi çektirdim beim kadar korkan olassın ama inan ki hiç mi hiç acımıyor. insanlar bazı şeyleri abartıyor gibi geliyor.gerçi dr çok önemli size tavsiyem fındıkzade radyomar diye bi merkez var .bende internetten buldum.kesinlikle tavsiye ederim.inanin hiç acımadı.dr cevat bayrak tarafından çekildi film. fiyatıda 320tl.allahttan sonuçlarımda temiz çıkttı...gerisi ALLAH a kalmış.... saygılar....:)

Geri