Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

arkadaşlar rahim filmini hangi aşamada doktor istiyor bilgi verirseniz sevinirim

Merak etmetın kızlar denılen kadar acımıyor hatta hıc acı olmuyor desem yerıdır. Ben 8-9 ay once cektırdım ustelık ege üniversitesinde cektılen . O gune kadar her agızdan bır laf cıkıyordu yok soyle yok boyle . Gun geldı cattı . ılk once bır adet fitil verıyorlar agrı kesıcı olarak sonrada agızdan alıyorsun bır tane bunlar cekımden yaklasık bır saat once oluyr sonra radyolojıye ındım cagrıldım. Masaya yatıyorsun vajına temızlenıyor batıkonla sonra ördekle acıyorlar( hıc bır acı yok su ana kadar) opak maddeyı kateter sayesınde ıcıne bırakıyor ve cok hafıf adet sancısı gıbı bır agrı oluyor kasıklarında o arada benım doktorum hemen ekrandan baktı ve bır problem yok dedı bu benı cok rahatlattı :) daha sonra kateterı cıkarıp yıne bır temızleme ıslemı yaptı kalkabılırsın dedı 1 saat kadar hafıf agrım oldum ama dayanayacak kadar gayet normal bır sekılde bındım dolmusa ve eve gıttım . Ayakta dus yapıcaksın cınsel ılıskı 4 gun yok bu kadar ınan buyutulecek kadar bısey yok . Ben cok memnun kaldım :)

merhaba kızlar
Bugün hsg çekinmiş birisi olarak en taze haberler bende fındıkzade radyotomda çekindim
hiç korktuğum gibi olmadı. aslında çok basit bir işlemmiş ama önyargılar sebebiyle çok korkuyordum,
ama allaha şükür içim rahatladı. Fiyatıda çok yüksek değil 370 TL. Yeni makine ile acısız ağrız HSG canını seven gitsin<!-- google_ad_section_end -->

mrb arkadaşlar bende 2 gün önce rahim filmi çektirdim hayatımda yaşadığım en kötü tecrübeydi kimsenin huzurunu kaçırmak istemem ama bazen yazan arkadaşlar var korkulucak birşey yok falan diye tamam korkulucak birşey yok sonuçta birkaç dakikalık birşey o masadnda kalkıyorsun ama çok ağrı oluyor bende çok araştırdım belki bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir sonuçta bütün kadınların bünyeleri yapısı aynı olsa ya hiçkimse tedavi görmek zorunda kalmaz yada herkes tedavi görür size tavsiyem kesinlikle yalnız gitmeyin ben kalkamadım ben birazda narinim hiç yaşamadığım şeyler benim kanamamda oldu yanınızda mutlaka bir ped götürün bazı sayfalarda falan yazılanlara bakılırsa elini kolunu sallaya sallaya git ama hastanede öyle değil çok rahat geçirenlerde varmış ama inşallah gönlünüze göre olur ben sadece paylaşmak istedim amacım sizi korkutmakta değil ama zor bir durum çektirecek arkadaşların Allah yardımcısı olsun

perşembe günü çektirecem. korkuyormuyum hımmm evet ama gelmesini bu kadar çok beklediğim ve özlediğim bebeişim için değer sanırım

slm arkadaşlar benimde çektirmem gerekiyor bu filmi nerede çektirebilirim devlet hastanesi çekiyormu yoksa özele mi gitmek lazım

slm sana kalmış canım nerede çektirmek istiyorsan orada çektir ama sana fikrimi söylemek istiyorum eğer durumun iyiyse özel hastanede çektir orada hem daha iyi davranıyorlar çok iyi ilgileniyorlar zaten o anda ihtiyacın olan tek şey ilgi yalnız gitme ve yanında ped götür ihtiyacın olacak birde bende özel hastanede çektirdim 200 tl doktorum beni tıp fakültesine gönderdi 350 tl dediler bi araştır dilersen ama sonunda o kadar rahhatlıyorsunki anlatamam için bir ferah oluyor bunu düşünerek git şimdiden geçmiş olsun

perşembe günü çektirecem. korkuyormuyum hımmm evet ama gelmesini bu kadar çok beklediğim ve özlediğim bebeişim için değer sanırım

kesinlikle öyle canım ve çektirdikten sonra sanki daha kolay gelecekmiş yada daha sğlıklı gelecekmiş gibi hissediyorsun bunu hissetmek bile yetiyor insana ve benim doktorum bu rahim filminden sonra şansımın biraz daha arttığını söyledi doktor zaten sana o anda tüplerin açık ya da kapalı diyor o anda sorun yok tüplerin açık dediğinde ağrın biraz daha olsun hafifliyor inşallah sonuçlar iyi olur...

rahim filmi çektirecek arkadaşlar sizlere bi nebze yardımcı olmak için yazıyorum giderken mümkün olduğu kadar dar giyecekler giyinmeyin bırakın kim ne derse desin eşofmanla bile gidebilirsiniz çünkü o ilaç basınçlı bir şekilde verildiğinde kasıklarda biraz ağrı oluyor böyle çok yemişte patlayacakmış gibi oluyorsunuz ben kotla gittim ve çok pişman oldum size tavsiyem bol olsun kasıklarınızı sıkmasın yanınızda biriyle gidin benim çok ihtiyacım oldu çünkü birde ped götürün benim kanamam oldu biraz kanama olmasa bile verilen ilaç geri geliyor bazen rahatsız edebiilir umarım biraz olsun yardımcı olmuşumdur soracağınız şeyler olursa sorabilirsiniz arkadaşlar

slm kızlar bende bugün çektirdim filmi.çok korkarak gittim ama sandığımın aksine ağrısız bir işlemmiş.sonuçlarımda temiz çıktı.

Geri