Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

son 10 saat arkadaşlar... umarım benimde ağrısız geçer...

Kızlar merhabalar, o sıkıntılı anları yaşamaya az kaldı yarın çektiriyorum HSG filmimi.Sonucunu yazacağım çünkü kaç gündür hatta kaç aydır deliler gibi yorum okuyorum, bakalım ne olacak? Evet HSG sonrası normal gebelik şansı artıyor deniliyor fakat bizde eşimde sorun olduğu için, sadece tüp bebek tedavisine başlayacağımızdan gerekli oldu HSG filmi. Korkmuyor değilim en azından gitmeden ne yapacağım konusunda biraz fikir sahibi oldum yorumlarınızı okuyarak :) Teşekkürler hepinize. Yarın yazamazsam Cuma günü görüşmek üzere. RABBİM HERKESİN GÖNLÜNÜN MURADINI NASİP ETSİN

Evet arkadaşlar dün çektirdim sonunda HSG. Yorumları okuyarak baya bilinçli gittim fakat yinede o masaya çıktığınızda sadece acı hissedecek miyim? sorusu kalıyor aklınızda.Neyseki bende acı olmadı sadece ilaç verilirken toplasanız 3 dakika bir adet sancısı kadar sancım oldu sonrasında da şükür iiiim, bugün işbaşı yaptım. Sonuçlara gelirsem, Tüplerim açık yalnız rahimde perde olabilir dediler ve tüp bebek tedavisi sırasında ameliyat olman gerekebilir dediler. Bakalım tüplerimin açık olduğuna sevindim fakat tüpbebek için tedaviye başlamadan bir ameliyat geçirecek olabileceğim için üzüldüm.
BEBEĞİMİ DÜŞÜNEREK KENDİME TESELLİ VERİYORUM. Şimdide rahim perdesi ameliyatını araştırmaya başlıyorum...RABBİM CÜMLEMİZE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN...

slm kızlar bende rahim filmi çektirdim 20 haftalık bebeğimi kaybettim neden düştüğünü araştırmak için.korkulacak hiç bişey yok.hiç acı hissetmedeim.internetten araştırmıştım çok acı duyacağımı zannediyordum ama normal kadın muayenesi nasıl yapılıyorsa öyle yani.kanamam falanda olmadı.çekilen yerin çok önemi var tabiii.perde olduğu anlaşıldı ve perde amaliyatı oldum

nasıl zor geçti anlatamam... bayılıyorum sandım agladım bagırdım yeter dedım en sonunda.
tıkanıklık varmıs ondan olsa gerek.
çok da kolay bişi değil yani...

Slm çiçekçi.Benimde HSG sonrası tüplerim açık fakat perde olabileceği söylendi ama ofis histeroskopi yapılmadan tam anlamıyla evet perde var diyemem dedi doktor. Önümüzdeki ay Ofis yapılacak eğer perde varsa histeroskopi yapılacak. Ameliyatın nasıl geçti, nerde yaptırdın özel mi? devlet hastanesi mi? Yardımcı olursan sevinirim ve ameliyat sonrası kontrollerde ultrason mu tekrar hsg mi var? Yani perdenin alınıp alınmadığını nasıl kontrol ediyorlar? Ben şimdilik kontrollerim için Zekai Tahir'e gidiyorum orda yaptıracağım galiba.

kızlar hepinize merhaba ben aranıza yeni katıldım ve kafama takılan bir şeyi soracağım size cevap verirseniz çok sevinirim.11 haziran pazartesi günü hsg çektirdim o gün ve sonraki gün hiç kanamam olmadı fakat aradan 10 gün geçmesine rağmen az da olsa kanamam var hsg çektireli 1 hafta olduğunda doktora gittik doktor normal olduğunu söyledi fakat benim içim rahat etmedi ve dün yine gittim doktora bu sefer muayene yaptı rahimde bir sıkıntı yok dedi adet olmuş olabilirsin dedi eğer geçmezse acile gel dedi ben anlamadım eğer acile gidersem ne yapacaklar ki ve sizce bu durum nasıl düzelir ilaçla falan mı günlerdir nette araştırıyorum benim gibi olan yanı kanaması devam eden kimse yok kafayı yiycem düşün düşün inşalllah bir an önce geçer cevap yazarsanız sevinirim

Hsg filmi

Bende sizin yaşadıklarınıza aynı şeyi yasadım bol kıyafet giydiğim icin rahat oldu

yardım ve bilgi

yardım selam kızlar bende aranızda yeniyim adana sistem tıpta çektiren varmı lütfen bilgi verin şimdiden teşekkürler.....

Geri