Rahim filmi(hsg) çekenlerin paylaşım alanı

Merhaba arkadaslar bende bu ay asilama yaptirdim rahim filmi istemedi doktor ama tutmadi simdi rahim filmi cektircem asilamada cok csnim yandi korkuyorum acaba nasil bisey

Merhaba arkadaslar bende bu ay asilama yaptirdim rahim filmi istemedi doktor ama tutmadi simdi rahim filmi cektircem asilamada cok csnim yandi korkuyorum acaba nasil bisey

Merhaba sayfaları incelerseniz sorunuzla ilgili bir çok yanıt bulucaksınız.Herkes deneyimi ni paylaşmış.Rahim filmi kişinin ağrı eşiğine göre acı veriyor.Kimi hiç bir şey hissetmezken ,kiminde ağrı dayanılmaz olabiliyor.

Siz gene içinizi ferah tutun bende çok korkmuştum adet sancısı kadar ufak bi sancım oldu okadar inşallah sizinde agrınız olmaz allah herkesin gönlüne göre versin

Arkadaşlar merhaba hsg ile yorumlarinizi okudum. Ben de ne yapacagimi bilemedim. Diyarbakirdayim doktorum adetin 7. Günü sabah erken gel. Geceden itibaren yeme içme anestezi ile hemen hsg cekecem dedi. Yorumlarinizi okuyunca anestezi iyi mi değil mi bilemedim.fiyat 500 TL pahali sanki değil mi. Ama sağlık için olsun diyorum benim FSH çok yuksek erken menopoz dediler. 2 yillik evliyim. Yarin tekrar FSH sonucumu alacagim ve 4 gün sonra hsg cekincem.sonra duruma gore ya asilama ya tüp dedi doktor. Zaman yok dedi korkuyorummmm. Sonuclardannn....

Bende bugün Fındıkzade Hekimoğlu da hsg çektirdim. Dr. Abdullah Cevahir ağrısız hsg konusunda kesinlikle çok iyi hiç ağrım sızım olmadan çekimi yaptı. Korkarak gitmiştim ama korkacak hiç birşey yok .

Arkadaşlar merhaba hsg ile yorumlarinizi okudum. Ben de ne yapacagimi bilemedim. Diyarbakirdayim doktorum adetin 7. Günü sabah erken gel. Geceden itibaren yeme içme anestezi ile hemen hsg cekecem dedi. Yorumlarinizi okuyunca anestezi iyi mi değil mi bilemedim.fiyat 500 TL pahali sanki değil mi. Ama sağlık için olsun diyorum benim FSH çok yuksek erken menopoz dediler. 2 yillik evliyim. Yarin tekrar FSH sonucumu alacagim ve 4 gün sonra hsg cekincem.sonra duruma gore ya asilama ya tüp dedi doktor. Zaman yok dedi korkuyorummmm. Sonuclardannn....

Merhaba aslında anesteziye gerek yok.Kendinizi kasıp sıkmazsanız ağrısız bir işlem.Heleki ağrı eşiğiniz yüksekse hiç anlamazsınız ne olduğunu.Sağlıklı günler diliyorum.

Merhaba bende burdan yapilan paylasimlarin biz bayanlar için önemli olduğunu düşünüyorum.bende bugün hsg çektirdim bursada jinemed ten doktorum murat erdemire teşekkür ediyorum.cok korkuyordum hep anestezili düşündüm ama inanki biraz dişinizi sıkmanız yeterliymis 5 dakika bile sürmedi insallah herkesin sonuçları guzel çıksın Rabbim bizlerede annelik duygusunu yasatsin amin...

Geri