(RaP)MEDUSA:affet beni

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
(RaP)MEDUSA:affet beni
[Medusa]
Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni
geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden
ayakta şimdi hayalinle...

Eski bi resmini aldım elime yine kayboldu sanki giden herşey ağlamaklı oldum biraz ama
yine ağlama deyişin kulaklarımda kıyamazdım sana yine kıyamam ağlamam arkandan üzmem seni tek kaldım belki tektim artık yaşamaktan bıksamda geç artık
beni düşünme kayboldum ben bittim tükendi artık anladın mı son damlam belki bu vedan
belki yaşamda yoktu anlam

Gecelere kabusa dönüşen o bendim yendim belkide kaderi ve şimdi gitmeliyim yada kalmak nafile kalbimi getirdim ellerimle kabul et yada at bi kenara hadi ben ben değilim bosver beni sebebini sormadan affet beni yanımda kal bak ben bittim!!!

Masallarda yaşar akıllarda kalır
anlamalısın onu yaşatmalıyım
içimdeki bu seni bak alamadı kefenim
ellerini uzatıp affet beni......!

[Rapozof]
Masamdayım yine karşımda resmin karalıyorum yine senin hayalin kesmes oldu beni bu masalın sonu bitmedi sorunsuz mutluluk yalan huzursuz geceler uykusuz günler
nedenini bilmediğim bekleyişler beni bekler belki kelebekler ağlar kalan sağlar uzun yollar bomboş yine kollar soran olursa yokum buralarda arıyan beni bulamaz ben bulamıyorum
ki yaramı deşene gülüp geçtim bir kale kurdum adı yanlızlık sadece ben varım yok hiç tanıdık aradık sadakati gecenin her saati kurduğum hayellere

Ben hep neden tutsak oldum ama sende elini uzatıp gel..!

Bi parca UMUT bin parca hüzün..
her gece yıldızlara bakarım
bi tutam hayel onlarca gözyası
ben melankolik bi adamım

Son günlerde çok daralıyorum kendimin katili olabilirim yazdığın her mektuba ağlıyorum
buydu savunma psikolojim bu masal aklımı cok karıştırdı anlamalısın hep yaşatıyorum seni
içimdeki bu seni bak alamadı kefenim ellerini uzatta AFFET BENİ...!

Masallarda yaşar akıllarda kalır
anlamalısın onu yaşatmalıyım
içimdeki bu seni bak alamadı kefenim
ellerini uzatıp affet beni......!

Geri