Rapunzel gibi uzun saçlara sahip olmanın yolları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Rapunzel gibi uzun saçlara sahip olmanın yolları
hızlı saç uzatmanın yolları, saç uzatmak için ne yapılmalı, saç uzatmanın yolları, hızlı saç uzatma

Bir bayanın en değerli aksesuarı saçlarıdır. Genel olarak birçok bayan uzun saçlara sahiptir günlük ve özel günler de ise bu saçlara farklı modeller uygulayarak güzelliğini ön plana çıkartır.

Eğer uzun saçlara sahipseniz sönük ve bakımsız bir uzun saçın hiçbir anlamı olmayacaktır. Uzun saçlara sahip bir bayansanız düzenli bir şekil de saç bakınımınız mutlaka yapmalısınız. Sağlıklı saçlar her zaman için parlak ve ışıltılı bir görünüş sergileyecek buda sizin özgüveninizi arttıracaktır.

Uzun saç kimlere yakışır konumuza göz atmak isterseniz bu linki tıklayabilirsiniz.

Bazen bayanlar farklı bir imaj sahibi olmak ister her zamanki saç modeli ve görüntüsünün dışına çıkmak adına saçlarını kestirir yada boyatır. Uzun saçlardan birden kısa saç kesim modellerine geçildiği zaman ilk günler bazıları bunu yadırgar bazıları da severek kullanır. Eğer uzun saçlardan birden kısa saçlara geçtiyseniz ve bu durum sonradan hoşunuza gitmediyse hızlı saç uzatma kürü ile saçlarınızı kısa sürede uzatabilirsiniz.

Saçlarının çok uzun olması ile ünlü olan masal kahramanı rapunzel yıllardır uzun saçlara bir örnek olmuştur. Tabiki o kadar uzun saçlara sahip olmayı hiçbir bayan istemez:D:D:D Ama rapunzel sadece bir örnek olması açısından konu başlığımız da yer alıyor.

Upuzun saçlara kısa sürede sahip olmak için sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak;

taylor-swift-disney-rapunzel.jpg

■ Her şeyin öncesinde, saç köklerinizi yeterince beslediğinizden emin olmalısınız. Bu anlamda, içeriğinde Protein bulunan bir besleyici şampuan ile, kullandığınız şampuanı değiştirebilirsiniz.

Saçlarımın Hızlı Uzaması İçin Ne Yapabilirim?

■ Rapunzel bakımında, şampuan sonrasında saçlarınıza saç bakım kremi de uygulamanız gerekiyor. Bakım kremini saç uçlarınıza uyguladığınızda, saçlarınız hem kolay açılacak, ve hem de koparak dökülme probleminiz ortadan kalkacaktır.

■ Haftada bir kere saçlarınıza saç bakım maskesi uygulayın. Kullanacağınız saç bakım maskesinin içeriğinde Protein, ve nem etkisi bulunmasına dikkat edin. Maskeyi saçlarınıza masaj yaparak uygulayıp, sonrasında da başınızı sıcak havlu ile sarın ki, maskenin etkisi daha uzun süreli olsun.

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

■ Son olarak saçlarınıza bakım spreyi uygulayın. Bu sayede saçlarınız daha kolay açılacağı gibi, daha dolgun, aynı zamanda da daha canlı görünecektir. Kullanacağınız bakım spreyini, sadece banyo sonrası değil, günlük bakımda, kuru saçlarınıza da uygulayabilirsiniz.

OMBRELİ UZUN SAÇ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

benim saçlarım çok seyrek ve geç uzuyor sürekli döküldüğü için kestiriyorum . bir türlü uzun saçlara sahip olmadım benim için bir hayal uzun saçlara sahip olmak. verdiğiniz önerileri mutlaka deniyip sonucu paylaşıcam.

Geri