Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

• Konbuyu başlatan Mühendis-Hanım
H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Merhaba :) az önce karnımda bişiler hissettim ama gaz gibi değildi

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Gece vakti psikolojim bozuldu sıet üstü uzanır vaziyette göbeğim resmen kalp atışı gibi hızlı hızlı atıyodu ağlıcam resmen @Uzman SühaN @SadmiN

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Hulya034' Alıntı:
Gece vakti psikolojim bozuldu sıet üstü uzanır vaziyette göbeğim resmen kalp atışı gibi hızlı hızlı atıyodu ağlıcam resmen @Uzman SühaN @SadmiN
Canım bu bende de oluyor arada hemen hamileliğe bağlıyorsun bağırsak hareketleridir kafayı yiceksin bak en sonu demedi deme

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Canım bu bende de oluyor arada hemen hamileliğe bağlıyorsun bağırsak hareketleridir kafayı yiceksin bak en sonu demedi deme
Göbeğimde resmen kan pompalanıyo gibi kalp atışı gibi bişiler var

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Sağol ablam ama anlayamadığım şey şu. Önceden hep ağrılı adet geçirirken o olaydan sonra artık ağrılı olmuyorum
@SadmiN @Likapam @LaViNYaM @Selin’de

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Sağol ablam ama anlayamadığım şey şu. Önceden hep ağrılı adet geçirirken o olaydan sonra artık ağrılı olmuyorum
Kız ağrı çekmek istiyorsun bende önceden adet olduğumu bile anlamazken şimdi 2 gün önceden geliyorum diyor

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
Kız ağrı çekmek istiyorsun bende önceden adet olduğumu bile anlamazken şimdi 2 gün önceden geliyorum diyor
Ya abla benim öyle kötü ağrım olurdu ki artık öyle olmuyoe 1 kere öyle adet olsam cok ama cok mutlu olcam. Böyle ağrısız olunca içimden diyorum ki neden böyle acaba hamile miyim de böyle ağrısız geliyo diyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Ya abla benim öyle kötü ağrım olurdu ki artık öyle olmuyoe 1 kere öyle adet olsam cok ama cok mutlu olcam. Böyle ağrısız olunca içimden diyorum ki neden böyle acaba hamile miyim de böyle ağrısız geliyo diyorum
Kız ağrıyla hamileliğin ne alakası var 6 defa adet oldun sen hala ikna olmadinmi ya