Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Yine hamilemiyim diye başlama sakın o kadar ultrasona giriyosun hala şüphe duyuyorsun yapma sana da yazık bizede
Abla ben zaten kendime yazık ediyorum ettim de 8 aydır resmen bedenimin beynimin psikolojimin içine ettim bunca seye gidip geliyorum bide psikoterapiye başladım abla haklısınız kufur etseniz de haklısınız ama elimde değil işte psikoterapi uzmanı bile dedi sen kendine ne yapmışsın boyle ben senin haline çok üzüldüm sana yardım etmem icin bana yardımcı ol dedi

Abla ben zaten kendime yazık ediyorum ettim de 8 aydır resmen bedenimin beynimin psikolojimin içine ettim bunca seye gidip geliyorum bide psikoterapiye başladım abla haklısınız kufur etseniz de haklısınız ama elimde değil işte psikoterapi uzmanı bile dedi sen kendine ne yapmışsın boyle ben senin haline çok üzüldüm sana yardım etmem icin bana yardımcı ol dedi
Kızım 8 aylık hamile olsan vajinal ultrason da mutlaka çıkardı yapma böyle

Ahh selin aaaah ömrü hayatımızın hatta 2007 den beridir açık olan bu sitemizin bu kadar psiko bir üyesi asla kat'a hiç bir şekilde olmadı. Belasın ama tatlı belasın :D:D
Sağol ablam allah razı olsun yani ablacım gebelik gizli de olsa onun baksırı benim ic çamaşırı geçip beni gebe bırakmaz bu zevk suyu füze değildir hoş hadi diyelim oldu 8 aylık gebelik gizli kalamaz heralde yani ultrason görür illaki dimi ablacım nerede olucak başka bu bebek benim karnım da rahmimde hissettiğim de bagırsak hareketleri

Ya sen boşuna konuşuyon ikna olmuş gib iyapma hamile olduğunu düşünmediğin saniye yok onun için boş yapmayalım devam edelim sorulara hahahahahahaha

Geri