Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Adet her zaman aynı gün olmaz ya 1-2 gun önce yada sonra olabilir bu kadar sıkıntı yaparsan dahada gecikir
Sizi çok sık rahatsız ediyorum biliyorum ama... 10 yıldır regl oluyorum neredeyse ilk kez gecikme problemiyle karşılaşıyorum. Aklımda gebelik riski de olunca iyice panikledim. Stres yaşamaktan kendimi alamıyorum. Bu ay atlasa bile ilişkiden 4-5 gün sonra ilk reglimi, 1 ay sonra da tam gününde ikinci reglimi olmam hamile olmadığıma kesin kanıt mıdır? :(

Sizi çok sık rahatsız ediyorum biliyorum ama... 10 yıldır regl oluyorum neredeyse ilk kez gecikme problemiyle karşılaşıyorum. Aklımda gebelik riski de olunca iyice panikledim. Stres yaşamaktan kendimi alamıyorum. Bu ay atlasa bile ilişkiden 4-5 gün sonra ilk reglimi, 1 ay sonra da tam gününde ikinci reglimi olmam hamile olmadığıma kesin kanıt mıdır? :(
Benimde senin gibi adetim hiç şaşmaz normalde bi ara kendimi o kadar kaptirdimki hamilemiyim acaba diye o ay adetim 3 gün gecikti kafaya takma sıkıntı yapma korkuyada gerek yok olursun bu gün yarın

Geri