Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

• Konbuyu başlatan Mühendis-Hanım
H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Sühan hanım bi şey daha sormak istiyorum. Ayaktayken alt karnım üst karnıma göre daha şiş. Bu bebek büyümesinden olabilir mi? Biliyorum gebelik olmadığını söylediniz ama ben önceden 1 tane yaptığım idrar testinde silik çizgi görmüştüm ama öbürlerinin hepsi negatifti
@Uzman SühaN

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ben dahil bir kaç kişide hamile olmadığınız hakkında size yanıt verdi. Bunca insan sizi hamile olmadığınıza ikna edemiyor. Neden doktora gitmiyorsunuz ? Bu ciddi bir şekilde sizde takıntı yapmış. Alt karın bölgeniz şiş bunu niye hemen gebeliğe bağlıyorsunuz ? Yağlanmadan kaynaklıdır. Artık gebe olmadığınıza ikna olun

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Test ağır darbe almadığı müddetçe sorun olmaz. Gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış bu durumda net olarak gebe olmadığınızı belirtebiliriz
Suhan abla beta hcg yanılmaz diyorsunuz ama gizli gebelikte yanılabiliyor yani gebelik olsa bile negatıf sonuç çıkıyor ben bu farkı anlayamıyorum

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Ben dahil bir kaç kişide hamile olmadığınız hakkında size yanıt verdi. Bunca insan sizi hamile olmadığınıza ikna edemiyor. Neden doktora gitmiyorsunuz ? Bu ciddi bir şekilde sizde takıntı yapmış. Alt karın bölgeniz şiş bunu niye hemen gebeliğe bağlıyorsunuz ? Yağlanmadan kaynaklıdır. Artık gebe olmadığınıza ikna olun
Sühan hanım ben zayıf yapılı biriyim. Belki önceden de böyleydi bilmiyorum ama doktora gidemiyorum ailemin durumlardan haberi oldu kaç aydır evde hapis hayatı yaşıyorum. Sorabileceğim hiç kimsem yok inanın ki. O yüzden sizlere soruyorum kimsem yok inanın

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Yani bütün bilindik doktorların sitelerinde en kesin sonuç beta hcg diyor ve ben 7 tane beta hcg yaptırdım hepsi 0.100 0.14 0.150 olarak çıktı ben hangi seye guveniyim

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hulya034' Alıntı:
Sühan hanım ben zayıf yapılı biriyim. Belki önceden de böyleydi bilmiyorum ama doktora gidemiyorum ailemin durumlardan haberi oldu kaç aydır evde hapis hayatı yaşıyorum. Sorabileceğim hiç kimsem yok inanın ki. O yüzden sizlere soruyorum kimsem yok inanın

Sizi anlıyorum ancak artık ikna olun.. Her sorunuzu yanıtlamasamda okuyorum ve gebe olmadığınızı yineliyorum.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Sizi anlıyorum ancak artık ikna olun.. Her sorunuzu yanıtlamasamda okuyorum ve gebe olmadığınızı yineliyorum.
Teşekkür ederim anlayışınız için

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hulya034' Alıntı:
Teşekkür ederim anlayışınız için
Rica ederiz ancak lütfen kendinize fazla odaklanmayın , kafanızdan gebelik ihtimalini atın. Sağlıklı günler diliyorum.

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Yani bütün bilindik doktorların sitelerinde en kesin sonuç beta hcg diyor ve ben 7 tane beta hcg yaptırdım hepsi 0.100 0.14 0.150 olarak çıktı ben hangi seye guveniyim
Kız hepsi negatif

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Rica ederiz ancak lütfen kendinize fazla odaklanmayın , kafanızdan gebelik ihtimalini atın. Sağlıklı günler diliyorum.
Kitap okumaya başladım olabildiğince az düşünmek için

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Suhan abla bana niye hiç cevap vermiyorsun ? Hülya’ya o kadar şey yazdın

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Selin’de' Alıntı:
Suhan abla bana niye hiç cevap vermiyorsun ? Hülya’ya o kadar şey yazdın

Ne yazma mı bekliyorsun ? Hamilesin dememi mi ? Size yeterince yanıt verilmedi mi ? Sayfalar dolusu size verilen yanıtlar var , hiç bir şekilde ikna olamıyorsunuz , benimse kaybedecek zamanım yok.

M

Mühendis-Hanım

Üye
Üye
Rica etsem bu testlere bir de siz bakabilir misiniz? Yalnız her ikisini de gün içinde yaptım yani ilk idrarımla değil. Ve ilişkimin üstünden iki ay geçti. Sizce hamilelik var mı? Kan testi yaptırmalı mıyım? Reglim 4 gün gecikti.

test-sonucuna-gore-gebelik-var-mi-jpg.86440 Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ? Melekler Mekanı Forum

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Test sonuçlarınız negatif buda gebe olmadığınızı gösteriyor. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün...

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Uzman SühaN' Alıntı:
Ne yazma mı bekliyorsun ? Hamilesin dememi mi ? Size yeterince yanıt verilmedi mi ? Sayfalar dolusu size verilen yanıtlar var , hiç bir şekilde ikna olamıyorsunuz , benimse kaybedecek zamanım yok.
Abla burda da herkes bana kızıyor Hülya’nın sorduğu sorulara sabırla cevap veriyorsunuz ben sorunca kızıyorsunuz :(

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Abla burda da herkes bana kızıyor Hülya’nın sorduğu sorulara sabırla cevap veriyorsunuz ben sorunca kızıyorsunuz :(
8 aylık hamilelikten bahsediyosun cünkü gelecek ay nerdeyse doğrcan

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Test sonucu resminiz yeniden düzenlenmiş ve gereksik büyüklükteki resim kaldırılmıştır. söz konusu hamilelik testinin sonucu negatifitir hamilelik yok. Gecikmenin başka nedenleri olabilir.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
@Selin’de ve @Hulya034 gerçekten sıkıyorsunuz ama aynı duruma devam etmeniz durumunda siteden uzaklaştırılacaksınız. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ama siz, bizlerin zamanlarından hayatlarından çalıyorsunuz. Başka sorularınız var ise konulardan bizlere ulaşın ama artık " hamilemiyim " şeklindeki sorularınız değerlendirilmeyecek, devam etmeniz durumunda da gereği yapılacaktır.