Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

• Konbuyu başlatan Mühendis-Hanım
S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
@Selin’de ve @Hulya034 gerçekten sıkıyorsunuz ama aynı duruma devam etmeniz durumunda siteden uzaklaştırılacaksınız. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ama siz, bizlerin zamanlarından hayatlarından çalıyorsunuz. Başka sorularınız var ise konulardan bizlere ulaşın ama artık " hamilemiyim " şeklindeki sorularınız değerlendirilmeyecek, devam etmeniz durumunda da gereği yapılacaktır.
Abla hakkınızı helal edin ama insan derdi sıkıntısı olmasa kafadan kontak olmasa zaten sormaz ablacım en son yazdığım konuya da cevap verir misin İnan daha sık boğaz etmivem sizi nolur ablacım

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Evet abla hakkınızı helal edin ve son kez seline ve bana birer cevapta bulunun sonra da sayfaya yazmayalım

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kabak tadı verdiği kesin kaç kişi burada hamilelik yok diyor hala aynı şeyler uzatmak neden şaka gibiler gerçekten :rolleyes:

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
LaViNYaM' Alıntı:
Kabak tadı verdiği kesin kaç kişi burada hamilelik yok diyor hala aynı şeyler uzatmak neden şaka gibiler gerçekten :rolleyes:
Vallahi dalga geçmiyorum ben

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yahu tamam sıkıntınız var ki yazıyorsunuz ama günlük limitli yazın ne olur ya bizler sizlerin sorularına yetişmek için asli görevlerimizi yapamıyoruz. Bir kere sorar insan iki kere üç kere sorar da yüz kere aynı soruyu farklı şekilde sormaz ama demi ?

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Ben tek bir şey merak ediyorum :) uzman sühan ablanın mesleği nedir acaba uzman yazıuor o yüzden sordum :)

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Yahu tamam sıkıntınız var ki yazıyorsunuz ama günlük limitli yazın ne olur ya bizler sizlerin sorularına yetişmek için asli görevlerimizi yapamıyoruz. Bir kere sorar insan iki kere üç kere sorar da yüz kere aynı soruyu farklı şekilde sormaz ama demi ?
ablcım haklısınız birsey demiyorum ki ben aylardır sana sorduğum soru aslında su benim beyin kapasitem yetmediği icin anlayamıyorum yemin ederim su saflık artık ne dersen halime su gizli gebeliğin mantıgı ne ablacım bu Kasım’lar hiç kan vajinal yaptırmıyor yada yaptırıyor da mı çıkmıyor internette yazıldığı gibi.. bana bu cevabı verseniz bende boyle saçma sapan sorular tabiki sormam ben farkındayım ne kadar saçma sorular sorduğumun

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gizli gebelik konusuna eklemeler yaptık. Dünyada belki beş on örneği var ha 6 milyar insanın içinden banada vurmuştur diyorsun o da senin sıkıntın problemin.

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Gizli gebelik konusuna eklemeler yaptık. Dünyada belki beş on örneği var ha 6 milyar insanın içinden banada vurmuştur diyorsun o da senin sıkıntın problemin.
Hee anladım ablacım ben internette her 450 Kadından birinde görülüyor diye okuyunca korktum kusuruma bakma

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Zaten bu Kadınlar hiç bir şekilde gidip kan dı vajinal ultrason dişi yaptırmayan Kadınlar yani benim izlediğim tlc de anladığım buydu yarım aklımla

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aynen öyle çok nadir görünen bir durum bu bula bula seni mi bulacak allaşkına Selin ? Hamile değilsin

M

Mühendis-Hanım

Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Aynen öyle çok nadir görünen bir durum bu bula bula seni mi bulacak allaşkına Selin ? Hamile değilsin
Sadmin Ablacığımm! Galiba sizi sinirlendirmeden duramayacağım

M

Mühendis-Hanım

Üye
Üye
Mühendis-Hanım' Alıntı:
Sadmin Ablacığımm! Galiba sizi sinirlendirmeden duramayacağım
Siz test sonuçlarıma bakıp bana hamile değilsin dediniz. Yaşadığım psikolojik rahatsızlıklardan takıntılardan dolayı tekrar danışmak istedim. Bin kez bu soruyu aldınız, bana da defalarca cevap verdiniz. Hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum. Ben de internette araştırma batağına düştüm. "İdrar testleri negatif olduğu zaman kesin olarak hamile değilim diye düşünülmemelidir" şeklinde bir şeyler okudum. Yaşım ve medenî durumum gereği hamilelik benim için ölüm demek. Bu yüzden çok korkuyorum. 2 ay sonunda yapılan idrar testi güvenilir midir ablacığım, içim soğumuyor bir türlü. 8 9 yıldır adet görüyorum, ilk kez 5 günlük gecikmem oluyor. Bu durum beni çok panikletti. Sürekli aldırmak için vaktim geçiyor ne yaparım ya geç kalıyorsam diye düşünüyorum. 2 kez regl oldum şimdiye kadar fakat sanki miktarları azdı. Birkaç gündür göğüslerimde büyüme ve hassasiyet, kasıklarımda ağrılar var. Kan testi yaptırmak veya hastaneye gitmek istemiyorum kayıt altına alınacağı ve ailem haberdar olacağı için. Yarın 2 idrar testi daha yapsam mı diye düşünüyorum. Sizce iki aydan sonra yapılan idrar testleri güvenilir midir? Sizi çok yordum bıktırdım ama çok zor durumdayım. Çok özür dilerim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tabiki idrar testlerinde çıkan hamile değilsiniz ibaresine güvenmeyeceksiniz ama yüzde yüz güvenmeyin ya da yüzde yüz hamile değilsiniz demek değildir bu nihayetinde hamileliğinizi anlamanız için tüm dünyada kadınlar tarafından kullanılan ve test yapıldığında progesteron hormonuna bakan bir test bu. Eğer şartlar yerinde ise ve doğru yaptı iseniz yok ise hamilelik yok demektir. Ha benim kafam bulandı diyor iseniz yüzde bin kesin sonuç alabileceğiniz beta hcg kan testi yaptırın olsun bitsin. Ama size test hamile değilsiniz diyor ise değildir.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Abla peki benim yaptığım testler? Bunca zaman yanlış sonuç vermiş midir? 5 kere de adet oldum

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ha hülya seninkisi ayrı bi g.zekalılık biliyon değil mi ? 5 kere adet olmuşsun milyon tane test yapmışsın yok diyor hala hamilelik diyon buna kızıyorum. Ama sizde bunu anlayacak kapasite malesef yok. :)

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Üçünüzde şüpheli ilişki sonrası adet olmuşsunuz kiminiz 8 ay kiminiz 5 ay yada 2 ay adet olan biri hamile olamaz özellikle dr sordum mümkün değil artık kafaya takmayı bırakın
mühendis senin yaş kaç bu arada ???

M

Mühendis-Hanım

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Üçünüzde şüpheli ilişki sonrası adet olmuşsunuz kiminiz 8 ay kiminiz 5 ay yada 2 ay adet olan biri hamile olamaz özellikle dr sordum mümkün değil artık kafaya takmayı bırakın
mühendis senin yaş kaç bu arada ???
20 :)