Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?
REGL OLAN BİR KADIN HAMİLE OLABİLİR Mİ ? ADET OLAN BİR KADIN HAMİLE OLABİLİR Mİ ?
Merhaba!
Bu tarz sorulardan bıktınız biliyorum ama danışabileceğim başka biri yok. 6 Haziran'da ön ve arka kısma sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu. Boşalma bu kısımlara olmadı ancak zevk suyundan emin değilim. 10 Haziran'da -tam gününde- regl oldum. Pıhtılı, koyu renkliydi ancak miktar olarak pek fazla değildi. 6 Temmuz'da bir an önceki ay gerçekleşen reglimle aynı özellikleri taşıyan reglim başladı. 3-4 gün kadar sürdü. Bu dönemde 1 gün bağırsak problemi ve birkaç kez kusma yaşadım. Ancak yalnızca bir gün sürdü. Yarın regl olmam gerekiyor. Göğüslerimde hassasiyet ve kasıklarımda çok hafif kıpırdanmalar hissediyorum 2 gündür. Eğer yarın reglim gerçekleşirse kuşkularımdan tamamen kurtulabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim!♡

regl iken içime boşalsa hamile kalır mıyım.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba!
Bu tarz sorulardan bıktınız biliyorum ama danışabileceğim başka biri yok. 6 Haziran'da ön ve arka kısma sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu. Boşalma bu kısımlara olmadı ancak zevk suyundan emin değilim. 10 Haziran'da -tam gününde- regl oldum. Pıhtılı, koyu renkliydi ancak miktar olarak pek fazla değildi. 6 Temmuz'da bir an önceki ay gerçekleşen reglimle aynı özellikleri taşıyan reglim başladı. 3-4 gün kadar sürdü. Bu dönemde 1 gün bağırsak problemi ve birkaç kez kusma yaşadım. Ancak yalnızca bir gün sürdü. Yarın regl olmam gerekiyor. Göğüslerimde hassasiyet ve kasıklarımda çok hafif kıpırdanmalar hissediyorum 2 gündür. Eğer yarın reglim gerçekleşirse kuşkularımdan tamamen kurtulabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim!♡
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş adet zamanı ve miktarı her zaman aynı olmayabilir rahat olun şüphe edilecek bi durum yok

Selamlar daha önceki bir sorunuzda vajinusmus tedavisi gördüğünüzü mü söylediniz ben mi öyle hatırlıyorum. Artı bu sürtünme anal yolla ise tam ilişki mi yaşadınız da zevk suyundan bahsediyorsunuz. Tam olarak ne oldu ?

Selamlar daha önceki bir sorunuzda vajinusmus tedavisi gördüğünüzü mü söylediniz ben mi öyle hatırlıyorum. Artı bu sürtünme anal yolla ise tam ilişki mi yaşadınız da zevk suyundan bahsediyorsunuz. Tam olarak ne oldu ?
Hayır, daha önce böyle bir tedavi görmedim. Anal olarak da vajinal şekilde de tam bir birleşme olmadı. Üzerimde iç çamaşırı vardı ancak kalça kısmının içine girmiş biçimdeydi, tam tarif edemedim ama... :( Bu şekildeyken sürtünme gerçekleşti. Boşalma olmadı ancak zevk suyu gelmiş olabilir diye endişeleniyorum. :(

Heralde ben karıştırdım. Vajinanıza giriş yaptı mı ? Onu söyleyin bize.
Sadmin ablacım ben bi doktora sordum zevk suyu benim iç çamaşırımı geçip erkek arkdasımın bokserı geçip gebelik oluşturur mu diye öyle birsey olamaz dedi ancak vajina girişine bosalma olursa yada içine girip geri çekme olursa gebelik riski vardır dedi doğru mu yani ablacım ?

Bebeğim tamam da bu şekilde nasıl hamile kalacaksınz. Zevk sıvısında öncelikle karşı cinsin yaşayan spermleri olacak ordan vajinana yürüyerek gidecek ordan yumurtalarına ulaşacak ordan hamile kalacaksın ? Nasıl aklın kesiyor mu :)

Ha eksik yazdım. Yumurtalarına gidecek, o ara senin yumurtlama günün olacak ve hamile kalacaksın. Yani mümkün görünmüyor. Ama giriş olsaydı iş değişebilirdi düşükte olsa o vakit ihtimal var diyebilirdim ama şimdi yok malesef hamile kalamazsın bu şekilde.

Geri