Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Yahu tamam sıkıntınız var ki yazıyorsunuz ama günlük limitli yazın ne olur ya bizler sizlerin sorularına yetişmek için asli görevlerimizi yapamıyoruz. Bir kere sorar insan iki kere üç kere sorar da yüz kere aynı soruyu farklı şekilde sormaz ama demi ?

Yahu tamam sıkıntınız var ki yazıyorsunuz ama günlük limitli yazın ne olur ya bizler sizlerin sorularına yetişmek için asli görevlerimizi yapamıyoruz. Bir kere sorar insan iki kere üç kere sorar da yüz kere aynı soruyu farklı şekilde sormaz ama demi ?
ablcım haklısınız birsey demiyorum ki ben aylardır sana sorduğum soru aslında su benim beyin kapasitem yetmediği icin anlayamıyorum yemin ederim su saflık artık ne dersen halime su gizli gebeliğin mantıgı ne ablacım bu Kasım’lar hiç kan vajinal yaptırmıyor yada yaptırıyor da mı çıkmıyor internette yazıldığı gibi.. bana bu cevabı verseniz bende boyle saçma sapan sorular tabiki sormam ben farkındayım ne kadar saçma sorular sorduğumun

Gizli gebelik konusuna eklemeler yaptık. Dünyada belki beş on örneği var ha 6 milyar insanın içinden banada vurmuştur diyorsun o da senin sıkıntın problemin.

Sadmin Ablacığımm! Galiba sizi sinirlendirmeden duramayacağım
Siz test sonuçlarıma bakıp bana hamile değilsin dediniz. Yaşadığım psikolojik rahatsızlıklardan takıntılardan dolayı tekrar danışmak istedim. Bin kez bu soruyu aldınız, bana da defalarca cevap verdiniz. Hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum. Ben de internette araştırma batağına düştüm. "İdrar testleri negatif olduğu zaman kesin olarak hamile değilim diye düşünülmemelidir" şeklinde bir şeyler okudum. Yaşım ve medenî durumum gereği hamilelik benim için ölüm demek. Bu yüzden çok korkuyorum. 2 ay sonunda yapılan idrar testi güvenilir midir ablacığım, içim soğumuyor bir türlü. 8 9 yıldır adet görüyorum, ilk kez 5 günlük gecikmem oluyor. Bu durum beni çok panikletti. Sürekli aldırmak için vaktim geçiyor ne yaparım ya geç kalıyorsam diye düşünüyorum. 2 kez regl oldum şimdiye kadar fakat sanki miktarları azdı. Birkaç gündür göğüslerimde büyüme ve hassasiyet, kasıklarımda ağrılar var. Kan testi yaptırmak veya hastaneye gitmek istemiyorum kayıt altına alınacağı ve ailem haberdar olacağı için. Yarın 2 idrar testi daha yapsam mı diye düşünüyorum. Sizce iki aydan sonra yapılan idrar testleri güvenilir midir? Sizi çok yordum bıktırdım ama çok zor durumdayım. Çok özür dilerim

Geri