Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Naptın canım haber ver bize
2 test daha yaptım şu obsesyon yüzünden onlar da negatifti. Bir iki saat sonra bir tanesinde silik çizgi çıktı aklım başımdan gitti. Halbuki biliyorum 10 dakikadan sonra dikkate almamam gerektiğini... Neyse hemen bir eczaneye gittim bugünkü testlerin fotoğraflarını ve silik çizgi çıkan testi gösterdim, herkes gibi yok dedi.
Erkek arkadaşım kan testi yapan ancak kayıt tutmayan bir yer bulmuş eğer birkaç gün daha olmazsa oraya gideceğiz. Benim saçmalıklarım yüzünden o da gerildi. Bu iş biter bitmez bir psikologa gideceğim kendimden nefret ettim artık

Çok fazla konuşan ve çok fazla yorum atan paylaşan demek. Sizinkisi s.çana giriyor ama olsun yinede hak haktır :D:D
Ablam ya valla altın bul insallah :) peki bi soru ama tek bi soru ama engelleme eger diyelim ki bende gizli bi gebelik var bu en son 8. Ayda yaptırdığım son vajinal ultrason da ve en son yaptırdığım beta hcg de çıkardı dimi

Kızım bak, karnında diyelim ki bi bebek var. Hadi geçtim bhcg testini ( bu testin sonucuda yüzde yüzdür de ) ultrasonla bakıyon bebek nerede büyüyor göbeğin içinde yani karın bölgesinde. Yahu orda olmayan ama olan bir bebek olur mu ? Bu nasıl hamilelik. Ha tabiki Hayalet büyütmüyor isen karnında :D:D Ömür törpüm artık bunları geçin daha başka şeylere bakın yemek yapın evi temizleyin hadi naş şimdi :)

Kızım bak, karnında diyelim ki bi bebek var. Hadi geçtim bhcg testini ( bu testin sonucuda yüzde yüzdür de ) ultrasonla bakıyon bebek nerede büyüyor göbeğin içinde yani karın bölgesinde. Yahu orda olmayan ama olan bir bebek olur mu ? Bu nasıl hamilelik. Ha tabiki Hayalet büyütmüyor isen karnında :D:D Ömür törpüm artık bunları geçin daha başka şeylere bakın yemek yapın evi temizleyin hadi naş şimdi :)
Dogru abla ben bi doktora gititm oturduğum ilin ünlü bi doktoru vajinal ultrason da baktı doktor bey buranın rahim olduğuna emin misiniz dedim güldü ben profesör ünvanını boşuna almadım dedi sekreteri ve kendisi dalga gectiler baya psikoloğa git dedi hadi diyelim gizli gebelik diye brisey var bu bebek nerede büyüyecek dedi aynı senin dedigin gibi rahim de büyüyecek dedi valla fena dalga gectiler :)

Geri