Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Bu bize yazdıklarını bir doktora sürekli söylesen adam intahar eder ya da hipokrat yeminini unutum vurur seni düşün o kadarsın yani tam tımarhanelik vakasın :) Bide bizi kendine benzetmeye çalışmıyon mu :A

Bu bize yazdıklarını bir doktora sürekli söylesen adam intahar eder ya da hipokrat yeminini unutum vurur seni düşün o kadarsın yani tam tımarhanelik vakasın :) Bide bizi kendine benzetmeye çalışmıyon mu :A
Zaten ablacım hani tek bi doktora 6 kere gittim demiştim ya az kalsın şikayet edicekti beni öyle kızdı yani ama o sadece krından ultrason ve beta hcg yaptı sadece 6 kere

Sadmin ablam ovulasyon günüm yarın ama uç gündür yoğun yoğun yumurta akı gibi şeffaf geliyor bu normal mi yani doktora gidiyim mi ?

Sizi çok bunalttım biliyorum ama bahsettiğim bugün yaptığım iki testi de paylaşmak istedim. Kalın çizgili olanda silik çizgi oluştu gibi geldi bana. Sizce var mı bir yorumlar mısınız. Birinin "Salak, hamile değilsin yeter." demesine ihtiyacım var. :D 6 Haziran'da yaşanan bir ilişkide hamilelik oluşsaydı bu testler böyle olur muydu? Sizce silik çizgi var mı? Hamile değilim değil mi? İki ay sonra bu testlere güvenebilir miyim? Bu son soruşum hakkınızı helal edin ne olur :(

hamilemiyim testimin sonucu.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sizi çok bunalttım biliyorum ama bahsettiğim bugün yaptığım iki testi de paylaşmak istedim. Kalın çizgili olanda silik çizgi oluştu gibi geldi bana. Sizce var mı bir yorumlar mısınız. Birinin "Salak, hamile değilsin yeter." demesine ihtiyacım var. :D 6 Haziran'da yaşanan bir ilişkide hamilelik oluşsaydı bu testler böyle olur muydu? Sizce silik çizgi var mı? Hamile değilim değil mi? İki ay sonra bu testlere güvenebilir miyim? Bu son soruşum hakkınızı helal edin ne olur Ekli dosyayı görüntüle 86465Ekli dosyayı görüntüle 86466:(
Testler negatif canım

Geri