Regl olup hamile kalanlar var mı kızlar

• Konbuyu başlatan Sedaayskskdkd
  • Başlangıç tarihi
S

Sedaayskskdkd

Forum Okuru
Regl olup hamile kalanlar var mı kızlar
Merhabalar arkadaşlar ben üç defa idrarda gebelik testi yaptım ve doktora gidip kan testi yaptım doktor negatif dedi yaptığım testlerin hepsi de negatifti normalde regl gecikmesi yaşıyorum guatr problemim olduğu için mide bulantim var on gün gecikti adetim şüpheli ilişkinin üzerinden iki ay geçti üç hafta önce kanda gebelik testi yaptım negatif çıktı ve ilişkiden bir ay sonra normal regl oldum yinede hamile olma ihtimalim var mı acaba

Merhabalar arkadaşlar ben üç defa idrarda gebelik testi yaptım ve doktora gidip kan testi yaptım doktor negatif dedi yaptığım testlerin hepsi de negatifti normalde regl gecikmesi yaşıyorum guatr problemim olduğu için mide bulantim var on gün gecikti adetim şüpheli ilişkinin üzerinden iki ay geçti üç hafta önce kanda gebelik testi yaptım negatif çıktı ve birliktelikten bir ay sonra normal regl oldum yinede hamile olma ihtimalim var mı acaba
Guatr için ilaç kullanmıyomusun dr hamile olmadığını söylemiş +adet olmuşsun +kanda baktırmışsın ikna olabilirsin hamile değilsin

Merhabalar arkadaşlar ben üç defa idrarda gebelik testi yaptım ve doktora gidip kan testi yaptım doktor negatif dedi yaptığım testlerin hepsi de negatifti normalde regl gecikmesi yaşıyorum guatr problemim olduğu için mide bulantim var on gün gecikti adetim şüpheli ilişkinin üzerinden iki ay geçti üç hafta önce kanda gebelik testi yaptım negatif çıktı ve birliktelikten bir ay sonra normal regl oldum yinede hamile olma ihtimalim var mı acaba

Gecikmenizin guatr kaynaklı olduğunu belirtmişsiniz ayrıca bir çok defa gebelik testi yapılmış sonuç negatif buda gebe olmadığınızı belegeliyor.

Geri