Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

ss89ss

Yeni Üye
Üye
Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?
Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma ihtimalim warmı siZce

Merhaba ;
Her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Stres,mevsim dönüşleri,hormonal dengesizlikler,rahim kaynaklı sorunlar ,gebelik gecikmeye neden olabiliyor.Plano testler hatalı sonuç verebilir.Net sonucu hcg testi ile öğrenebilirsiniz.Test sonucunu bizimle paylaşırsanız, sizin durumunuzda olan hanımlara ışık olucaktır.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

Çok Teşekkürler doğru aynen öle kafam çok karıştı yarın haber veririm sonuçlar o zaman çıkıcak

Merhaba ;
Her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Stres,mevsim dönüşleri,hormonal dengesizlikler,rahim kaynaklı sorunlar ,gebelik gecikmeye neden olabiliyor.Plano testler hatalı sonuç verebilir.Net sonucu hcg testi ile öğrenebilirsiniz.Test sonucunu bizimle paylaşırsanız, sizin durumunuzda olan hanımlara ışık olucaktır.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.[/QUOTEs
Selam beyza21 ben bugün sonucun negatif oldunu öğrendim sağlık ocağına vermiştim dün kanı ama şimdi doktorumla konuştum dış gebelik olabilir oranın nedir die sordu bende sağlık ocağına gidip sordum negatif ama sonucu nedir die sonuç yok sadece negatif yazıo dedi bunun hakkında bilginiz varmı?? kafam çok karıştı çünkü doktorum tekrardan kan testi yaptırmamı istedi siz daga önce böle bi durumla karşılaştınız mı bilginiz warmı??? iyice şaşırdım ve üstelik bugün kanamam yok denecek kadar az lütfen bilgi verirmisiniz..???

Geri