Rengarenk karışmayan Kokteyller

Pasaklı Tanrıça

Yeni Üye
Üye
Rengarenk karışmayan Kokteyller
Merhaba, çoğu yerde gördüğümüz renkli renkli renkleri birbirine karışmayan kokteyler görüyoruz çoğu yerde tarifleri var ama renkleri böyle ayrı tutmanın nasıl yapılacağı hiç bir yerde yazmıyor siz biliyorsanız bana yardım edebilir misiniz? Rahatça anlamanız için birkaç resim ekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim. :)
r1_4101755.jpg
island_cocktails-3066.jpg

merhaba
koktelyleri renklendirmek için çeşitli şuruplar ve boya maddeleri kullanılır, bunlar kaşıkla karıştırılmadıkça homojen olarak sıvıya karışmazlar ve bardağın belirli bir kısmında birikirler

ARKADAŞIN DA DEDİĞİ GİBİ ÇEŞİTLİ ŞURUPLAR KULLANILIR ŞAHSEN BİR TURİZM ÖĞRENCİSİ OLARAK KENDİMDE YAPMAKTAYIM
ŞURUP DERKEN GRANADİNE( NAR ŞURUBU),BLUE ÇURAÇAO, MUZ ŞURUBU GİBİ Bİ ÇOK ŞURUB VERDİĞİN RESİMLERDE BLUE ÇURAÇAO HAFİF BARDAĞIN KENARINDAN KOYMUŞLAR BU DAHA YOĞUN OLDUĞU İÇİN DİBE ÇÖKMÜŞ
2 RENGİ AYRI TUTMAK İÇİN SICAKLIK SOĞUKLUK DERECESİ DE KULLANILABİLİR ÖRNEK OLARAK BİR BARDAĞI BULAYIN PORTAL SUYU KOYUN SOĞUDUĞUNDAN EMİN OLDUĞUNUZDA ÜZERİNE BARDAĞIN KENARINDAN KOLA İLAVE EDİN YAVAŞÇA EMİNİM SONUCUNU ALIRSINIZ BU SADECE EN BASİT Bİ ÖRNEKTİR:)

Geri