Rengarenk Örgü Atkı Modelleri Bu Kışa Damgasını Vuracak Modeller

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Rengarenk Örgü Atkı Modelleri Bu Kışa Damgasını Vuracak Modeller
Rengarenk Örgü Atkı Modelleri- Kışın boyunlarımızdan eksik etmediğimiz atkıların fonksiyonellikleri kadar şık olmaları da önemlidir. Özellikle ki biz bayanlar için öyledir. Hem şık hem kıyafetlerimizle uyumlu olmalı. Bereler, motlar, kabanlar, boyunluk ya da atkılarla uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle bu yıl da atkılarda çok renkli örnekler var. Hem bütün kıyafetlerinizle de kombine edebilirsiniz. Siz de modelleri merak ettiyseniz yazımızın içeriğinden örnekleri inceleyebilirsiniz. Bayanlar bence bu modelleri örmek isteyeceksiniz. Şimdiden örün kışa hazırlık olsun derseniz ipinizi şişlerinizi hazırlayın. Kışın o soğuk havalara inat siz sıcacık bir görüntü sunacaksınız çevreye ve çok ilgi çekici görünebilirsiniz. Çok şık gençlerin ilgisini çekebilecek bir örnek. İç içe geçmiş motiflerle değişik bir örgü atkı modeli uçlarında püsküller rengarenk görünümü ile çok şık.

degisik renkli orguden atki modeli.jpg

El örgüsü renkli desenli kışlık bir atkı modeli. Atkı takmayı seviyorsanız bu şık renkli modellerden kendinize sevdiklerinize örebilir değişik değişik kullanabilirsiniz. Sevgili meleklerim dilerseniz buradan da erkek atkı modellerini inceleyebilirsiniz.

el orgusu renkli atki.jpg

Şiş örgüsü rengarenk atkı modeli kışın özel atkı örnekleriniz arasında yer alabilir. Her türlü renklerin yer aldığı bu modelle dilediğiniz kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz.

rengarenk orguden atki.jpg

Aşağıda da eldivenleri ile uyumlu rengarenk bir atkı modeli duruyor. Bu arada parmaksız eldivenler de moda. Öreceğiniz atkılarınızla uyumlu parmaksız eldivenlerinizle kışın bile çok şık olabilirsiniz. Atkılar hemen örülebilen örgüler olduğu için bir günde birkaç tane sevdiğiniz modeli örebilirsiniz.

rengarenk orulmus eldiven atki modeli.jpg

Bu ponponlu şeker mi şeker modele ben çok bayıldım. Gerçi aşırı soğuklarda çok işe yaramayabilir ama görsel olarak çok tatlı bir örnek.

renkli ponponlu orgu atki.jpg

Benim gibi atkı kullanmayı seviyorsanız rengarenk atkı modelleri ilginizi çekecektir. İşte hoş saçakları olan bir atkı örneği daha. Buna uygun dediğim gibi beresidir eldivenidir örüp kombine şeklinde kullanabilirsiniz.

uclari puskullu orgu renkli atki modeli.jpg

Geri