Renkli baloncuklar

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
Renkli baloncuklar
merhaba arkadaslar ben 8 yasındayken bir gün annemgilin yatak odasını karıstırırken yatak basında bir yığın renkli baloncuklar buldum sandımki annemgil bizim için almıs.aldım hepsini okula götürdüm herkese dağıttım tenefüste herkesin elinde bi balon vardı herkes oynamak için dışarı cıkarmıstı ve bahcede kimi içine su doldurup birbirine fışkırtıyo kimi sisirip balon yapıyodu kimi de lastik gibi cekiyordu Bende içine su doldurup doldurup içiyordum bayan öğretmenlerrr erkek öğretmennnlerr elimizden toplamaya calısıyordu nerden buldunuz kaldırın atın onları cabuk derken suratları pembe pembe olmustu.sonradan büyüyünce anladım öğretmenlerin neden kızdığını ve utandığını meğersem o renkli baloncuklar kondommus diğer bir manasıyla prezervatif:D:D

Anamm birde renklisiymiş hiç güleceğim yoktu hahaha hakkaten şimdi düşündüğünde eminim çok utanıyorsundur ama nerden bilecen onların prezervatif olduğunu o zamanlar :D Oyy çok güldüm yaaa:D:D

Anamm birde renklisiymiş hiç güleceğim yoktu hahaha hakkaten şimdi düşündüğünde eminim çok utanıyorsundur ama nerden bilecen onların prezervatif olduğunu o zamanlar :D Oyy çok güldüm yaaa:D:D
şimdi düşündüğüm zaman utanmıyorum komiğime gidiyor o zaman bilinçli olan öğretmenler utanıyodu dediğin gibi nerden bilcektim yani bilsem götürürmüydüm ayolhahaha

:hhh: ayyyy inanmıyorummmmm yaaaaaa :hhh: çok güldümmm yaaa kısss anamm alıyon alıyon okulda nie dağıtıyon :hhh: bide su doldurup içiyomuş yaaaaaaa :hhh: allahhımmmm tübeeeee :hhh: ayyyy hiç güleceğim yoktu :hhh:

Şimdi kafama birşey daha takıldı o renkli baloncukları yerinde bulamayan sizinkiler ne yaptı yada ne dedi merak ettim:D:D

kız bende merak ettım annenler ne dedı:D:D
ayyy benide güldürdün kıs midem kalktı:D

Ya yeminle şimdiki çocuklar cin gibi küçük oğlum şu an 7 yaşında bundan iki sene önce bir ara sen tut benim banyo dolabından günlük pedimi getir hahaha oğlum dedim bu ne dedi anne al senin için getirdim tamamda oğlum niye getirdin hahaha anne kadınlar kullanıyor ya bunu dedi ondan getirdim hahaha ya bunu dediğinde 5 yaşındaydı :D:D
Kraliçeye dedikleri gibi bende oğluma dedim oğlum bir daha karıştırma dolapları özellikle anne eşyaları karıştırılmaz dediydim:D

Geri