Rus Diyeti Yapan Kadınların Yorumları var mı Sitenizde acaba

S

ssmnlkl

Forum Okuru
Rus Diyeti Yapan Kadınların Yorumları var mı Sitenizde acaba
RUS DİYETİ YAPANLAR 10 GÜNDE 8 KİLO VERME DİYETİ YAPMAK İSTİYORUM

Kış geldiğinde sizler de benim gib ikilo alıyorsunuz değil mi arkadaşlarım şimdi ben 10 günde 8 kilo vermem gerekiyor. Ama artık nasıl tam yapmam gerekiyor, onuda bilmiyorum. Bu aradığım sitelerde RUS DİYETİ diye bir şey duydum ve püf noktaları duydum ben başlayacağım size buraya yazayım gelişmelerden sizleri de haberdar etmek istiyorum.

RUS DİYETİ YAPANLAR ŞUNLARI YEMEMELİ :

Süt ve sütten yapılmış her türlü ürün, beyaz ve kepek ekmeği yani fırınlarda satılanlar yani pide de buna dahil bunun haricinde hiç bir meyveyi yemeyeceğiniz gibi, turşu türü şeyler şekerli şeyler tatlandırıcılar ve en önemlisi çikolata yok zaten bunun yanında tatlı türü ürünleri de yemeyeceksiniz.
rus diyeti ile bir haftada 8 kilo.jpg

RUS DİYETİNDE NELER YAPACAĞIM:

En önemli püf noktasının yemeğe başlamadan otuz dakika kadar önce bir iki bardak su içeceksiniz ve yemekten sonra ya da yemekle birlikte kesinlikle su tüketmeyeceksiniz. akşam saat 8 den sonda da hiç bir şey yemeyeceksiniz. Günlük 5 öğün yemek yiyeceksiniz. Denildiğine göre 5 öğün asla aşılmamalı ve yemek yeme zorunluluğunuz var. Saçma gelir belki ama yine de denemek istiyorum verenler varmış şimdi diğer konu da yemeniz gerekenler hususunda onları da sizlere yazmak istiyorum.

RUS DİYETİ YAPARKEN YEMENİZ GEREKENLER ŞUNLAR:

Her sabah 2 tane yumurtayı haylaşarak tuzu bile istediğiniz kadar ekleyip yanında beyaz lahana ve havuç dışında ıspanağı haşlayarak et tavuk ve balık istediğiniz gibi haşlanmış ( kesinlikel kızartma olmayacak ) olarak tüketeceksiniz. Ben tamamını yazıyorum siz yiyebileceklerinizi günlerin öğünlerine aktarırsınız sonra bana sabah balık mı tavuk mu demeyin :) Devam ediyorum Mantar yağsız olan salam ve yeşil çayı istediğiniz kadar çay da öyle kahve de öyle tüketeceksiniz tabiki şeker kullanmayacaksınız kızlar. Ben bugün kullanmaya başlıyorum inşallah işe yarar sizlere de yazarım öptüm :)

Geri