Rus Leonid Afremov Resimleri Sanatsal Resimler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Rus Leonid Afremov Resimleri Sanatsal Resimler
Rus Leonid Afremov Resimleri

Bu ancamız Leonid Afremov 1955 yılında dünyaya gelmiş Belarus doğumlu arkadaşlarım yaşamının büyük bir bölümünü Rusyada devam ettirirken bu cccp döneminin dağılma sürecinde baş düşmanımız Ey İsrail'e yerleşmiş orada da aradığı güzellikleri bulamayınca eee boşuna İsrail demiyoruk ikibinli yıllarda da Amerika'ya göç etmiş ve buradan kendini Ebay sistemine dahil ederek tabloların inanılmaz yorum da aldığını görünce parayı bulmuş yükselise geçmiş eşeğini gölgeye almış, modern empresyonist ressamlardan biri olarak artık günümüzde kabul edilmiş kendileri.

Değişik bir tekniği var resimlerinde inanılmaz canlı renkleri kullanıyor, kilolu gözlüklü para ağacı abimiz Leonid Afremov. Eeee boşuna demiyoruz ki Allah ya yürü kulum diyecek. bu arkadaşla rusya israil ve son oloarak Amerikanyada kendine yer bulmuş. :D:D

Şimdi ben arkadaşı dünya gözüyle inceledim yani arkadaşı derken tablolarını inceledim. Sanattan anlamadığım her halimden belli olsa da resimler insanı alıp götürüyor meleklerim. Şimdi benim bu resimler ile sizi de götürme zamanım geldi de geçiyor bile. Belki para veremezsiniz Türkiye'nin malum durumunda resimleri dünya paraya olmasada baya paraya satılıyor ben sizler için EBAY SİTESİNE baktım vadandaş para ile oynuyor zaten göreceksiniz. resimler Dünyanın artık bütün ülkelerinde satışa sunuluyor. Ha bir de rahmetli olur ise fiyatları ne olur düşünmek bile istemiyorum. Bazı resimlerine örnekler vererek sizleri bilgilendireyim istiyorum. Tamam almayacaksınız da dağarcıklarınızda bi bilgi olsun yahu :D:D

leonid-afremov-kimdir.jpg
leonid-afremov-tablolari-yagliboya-4.jpg
leonid-afremov-tablolari-yagliboya-5.jpg
leonid-afremov-yagli-boya-tablo-amsterdam-1.jpg
leonid-afremov-yagli-boya-tablo-kopenhag.jpg
leonid-afremov-yagli-boya-tablo-paris.jpg
leonid-afremov-yagli-boya-tablo-venedik.jpg
leonid-afremov-yagli-boya-tablo-verona.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-gemi.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-gunbatimi.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-kaplan.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-londra-1.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-muzisyen-1.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-tango.jpg
yagli-boya-leonid-afremov-tablolari-venedik-1.jpg

Resimlerini gördüm hayatta olduğuna göre kendinin bir sitesi var onun üzerinden de satış yapıyor meleklerim hani olur ya sanatsal resimlerden anlayan bu adamın resimlerini beğenen birisinizdir. BURADAKİ site kendilerine ait

Geri