Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

ben rüyamdaa kucagima bi erkek bebegii veriyolar.ama benim degil başkasınınmış.bebek okadar agırkiii kaldiramıyorum.kucaklayamıyorum.sonra yaparsin diyolarr.hakketen birdan kucaklıyorum ve sarıylıyorum.lacivertt tulumlu bi erkek bebektii.acaba ne olabilirr
inşallah o bebek senin bebeğin olur canım bu rüya müjdeye işaret

iki fare görüordum mutfaktan cıkıyolardı biri siyah biri beyaz fareydi ayağım altındangeçip kayıp oldular
rüyada görülen beyaz fare arkadaş seçiminşze dikkat edeceğinize,etrafında istemeyerek birini kalbini kırdığına ve rızk bolluğuna işarettir mutfakta gördüğün için

denizimm rüyamda eşimle babamın yanına gıdyoruz ziyaret (bu arada hep gitme istiyorum ama bır türlü nasip olmuyor belki ondan görmüşümdür)sonra yanımızda eşimin arkadaşlarıyla eşleri var yolda gezerken biri benim ön üst dişime vuruyor niye vuruyor neden oluyor anlamıyorum ve dişim sallanıyordu düştü düşecekti kan yok ama feci derecede ağrıyor ağlıyorum dişim diye hayırdır inş..
ya canım hayr olsun kendi ailenden birisinin bir hastalığa yakalanmasına işaret canım ama bunlar gayb ve gaybı RABBİM bilir yalnız bu hastalık ağır değil çünkü dişin düşmemiş canım

denizcim benm de rüyam ilginçti merak ettm sorayım dedim ... lise arkadaslarımı gördüm oturuolar böle sıraya dizilmişler hepsinin önlerinde kurban etleri birinde az birinde cok sözde o etlerin onların derslerindeki basarılarıymıs çok değişik di bu kadarını hatrladım şimdi

Geri