Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

s.a denızcım ruyada 2 ıhlas bir fatıha ve ayetelkusı okumak nasıl tabır edılır

denizim bir anda otururken rahatsızım rüyaya daldım iki dakika uyudum yani:) rüyamda gördümki düğüünüm oluyurmş bana takı takıyrmuşlar nedir cnm

denizim bir anda otururken rahatsızım rüyaya daldım iki dakika uyudum yani:) rüyamda gördümki düğüünüm oluyurmş bana takı takıyrmuşlar nedir cnm
düğün rüyalarında düğünün çalgılı mı yoksa çalgısız olması oldukça önemlidir ama senin bu rüyanda genel itibariyle bir mutluluk yaşayacaksın inşallah bu haberci bir rüya olur inşallah

denzim canım ben bugün rüyamda kayboldumm bir türlüü evi bulamadım.sonra korkuyla uyandım sonra bi topluluktayız ben yan odadayımm bi bebek vardı kucağımda benim bebeğimmişş emziriyodum arada çekince bebek başını gögsümden çeşmeden akar gibi beyaz süt akıyodu.sonra yanımda bi kıs çocuğuda vardı onuda emziriyodum bebekle bearber .dışardan biri beni çağırdıı ufak kıs gelemez bizi emziriyo diye bağırdı.bide annem dedsini görmüş rüyasında dednin başıı delikmiş ananemde siyah iplikle onu dikiyomuş.yorumlarsan sevinirim canım çok sağol

denizcim benm de rüyam ilginçti merak ettm sorayım dedim ... lise arkadaslarımı gördüm oturuolar böle sıraya dizilmişler hepsinin önlerinde kurban etleri birinde az birinde cok sözde o etlerin onların derslerindeki basarılarıymıs çok değişik di bu kadarını hatrladım şimdi
bu et pişmiş mi çiğ mi hatırlıyormusun canım

slm denizcimm..ablam eşimi beyaz bi araba almış görmüş benle eşim biniyomuşuz..aradan 1 hafta geçti dünde eşimin patronu eşimi araba almış görmüş beraber yeşile boyuyolarmışş nedemek acaba

lavinyaa canım beyaz araba özel dünyanızda mutlu olduğunuzu, arzuladığınız mutluluğu bulduğunuzu ve kaybetmemek için çaba sarfettiğinize işarett,r yeşil araba ise dini anlamda olgunlaşma ve iç huzurunuzu maneviyatta bulacağınıza işarettir

Geri