Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denzim canım ben bugün rüyamda kayboldumm bir türlüü evi bulamadım.sonra korkuyla uyandım sonra bi topluluktayız ben yan odadayımm bi bebek vardı kucağımda benim bebeğimmişş emziriyodum arada çekince bebek başını gögsümden çeşmeden akar gibi beyaz süt akıyodu.sonra yanımda bi kıs çocuğuda vardı onuda emziriyodum bebekle bearber .dışardan biri beni çağırdıı ufak kıs gelemez bizi emziriyo diye bağırdı.bide annem dedsini görmüş rüyasında dednin başıı delikmiş ananemde siyah iplikle onu dikiyomuş.yorumlarsan sevinirim canım çok sağol
canım bebek emzirmek çok yakında bebek sahibi olacağına,göğsünden süt gelmesi rızk bolluğuna,canım annenin rüyası ise annen in dedesinin sıkıntılı bir hali var yaşıyorsa sağlığında ölüyse öbür alemde sıkıntı içinde ve bu da annenin duası ile hafifleyecek,eğer sadece dede görseydi bu yakında olcak bebeğe işaret derdik ama hayırlısı senin rüyan ayrı annenin rüyası ayrı

bu rüya oldukça hayırlı canım birde sana bir işaret bu sureleri sık okuman gerek fatiha rızk bollul,k,ihlas yüce ALLAHIN himayesi altında olduğuna,ayetel kürsi bela ve musibetlerden emin olduğuna işarettir
bn bu 3 ünü dilimden dusurmem bebegım oynarken bıle okuorum ıhlası aytel kursıyı cnm bnm allah razı olsun yanıtladıgın ıcın

canm ben rüyamda gördüm ki böyle deniz yada göl gibi bi yer oluyr masmavi su var orada oluyrz annem babam ben eşim oluyrz orada annem diyorki bebeğiniz olması için eşinle birlikte ağaç dikin o arada orada yemyeşil bi ağaç oluyr sonra su arıym sulamak için sonra bakıyorum yemyeşil bi ağaç oluyr. Daha sonrada görüyrum ki komuşularımız varmış onlara gidecekmişiz baktım ki çeşit çeşit tatlılar var nedir canm? ( Ha bu arada eşim zaten bizim için ağaç dikti)

canım günaydın..gece rüyamda biri ikram etti ceviz ve bal yedim..ama ondan rüya görmeden önce karabasan geldi..ölüorum sandım..hala etkisindeyim :(( anlamı ne kii :((

deniz hanım merhaba :)
merak ettiğim rüyalarda ilk durağım burası olacaktı uğradım tekrardan :) biliyorsunuz şuan hamileyim çok şükür.. bu ara rüyalarımda hep kız çocuk görüyorum daha önceden de hep kız bebek doğurmuşum görüyordum hatta bir keresinde küçük bir kız çocuğu bana diyorduki üzülme hiç senin çocuğun olacak kızın olacak adınıda zeynep koyacaksın diyordu biliyorsunuz benim rüyalarım genelde çıkıyordu buda bir işaretmi acaba? birde bu sabah rüyamda yine bi kız çocuğu gördüm ağlıyordu bana diyorki ; 2 tane kurabiye almıştım birini arkadaşıma vercektim o ikisinide yemiş deyip gözyaşlarıyla ağlıyordu çok üzüldüm diyordu bende sevdim başını okşadım öptüm saçlarını bak burda kurabiye var diyorum yemek yiyelim sonra kurabiye vercem sana diyordum sonra 1 sürahi ayran gördüm içtimmi hiç hatırlamıyorum birde aşure gördüm aşure yiyordum..

denızcım meraba.dün rüyamda kar gordüm kar yağmıs bıkısıyle daha yürüyüs yüpıyorum onümüzde bı komyonmu minibüsmü var yolda kalmıs kara saplanmıs bızde yürümeye devam ettık.bıde kuzenlerımı gordüm 3 4 tane kızız boyumuzu olçüstürüyoz ayaklarımızda sankı terlık var gibi orasını tam hatırlamıyorum benım boyum onlardan bıraz daha uzundu hayırdır ınsallah canım

selam,ben ruyamda bebek goruyuorum yeni dogmus bebek nereye gitsem hep onume cikiyor ve bende alib bakiyorum,her ruyamda ayri bir bebek goruyorum,yorumlarsan sevinirim tesekkurler..

Geri