Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

selam,ben ruyamda bebek goruyuorum yeni dogmus bebek nereye gitsem hep onume cikiyor ve bende alib bakiyorum,her ruyamda ayri bir bebek goruyorum,yorumlarsan sevinirim tesekkurler..
canım şansın talihin ve kısmetinin açık olduğuna işaret birde bebek rüyaları hep hayırlıdır sevinli mutlu bir haber almaya işarettir

denızcım meraba.dün rüyamda kar gordüm kar yağmıs bıkısıyle daha yürüyüs yüpıyorum onümüzde bı komyonmu minibüsmü var yolda kalmıs kara saplanmıs bızde yürümeye devam ettık.bıde kuzenlerımı gordüm 3 4 tane kızız boyumuzu olçüstürüyoz ayaklarımızda sankı terlık var gibi orasını tam hatırlamıyorum benım boyum onlardan bıraz daha uzundu hayırdır ınsallah canım
canım şuan kar mevsiminde olduğumuz için sıkıntıların bitceğine,hayırlı günlerin geleceğine işaret birde şu günler soğuk algınlığı geçirebilirsin dikkaet et

deniz hanım merhaba :)
merak ettiğim rüyalarda ilk durağım burası olacaktı uğradım tekrardan :) biliyorsunuz şuan hamileyim çok şükür.. bu ara rüyalarımda hep kız çocuk görüyorum daha önceden de hep kız bebek doğurmuşum görüyordum hatta bir keresinde küçük bir kız çocuğu bana diyorduki üzülme hiç senin çocuğun olacak kızın olacak adınıda zeynep koyacaksın diyordu biliyorsunuz benim rüyalarım genelde çıkıyordu buda bir işaretmi acaba? birde bu sabah rüyamda yine bi kız çocuğu gördüm ağlıyordu bana diyorki ; 2 tane kurabiye almıştım birini arkadaşıma vercektim o ikisinide yemiş deyip gözyaşlarıyla ağlıyordu çok üzüldüm diyordu bende sevdim başını okşadım öptüm saçlarını bak burda kurabiye var diyorum yemek yiyelim sonra kurabiye vercem sana diyordum sonra 1 sürahi ayran gördüm içtimmi hiç hatırlamıyorum birde aşure gördüm aşure yiyordum..
merhaba canım her zaman beklerim canımn gelelim rüyana bu rüya sana elbette bir işaret kız çocuğun olma olasılığı yüksek ve isim konusunada sana uyarı var mutlaka bu uyarıya kulak as unutma zeyneb ismi çok harika aşure yemişsin birde bak zeyneb hz hüseyin efendimizin kız kardeşidir kerbela olayında çok adı geçer yani bunları hep bir araya getirirsek bu sana bu isim konusunda bir işaret değilmi?ayran ise rızk genişliğine ve çok değerli,kıymetli bir dostun olduğuna veye edineceğine işarettir

canım günaydın..gece rüyamda biri ikram etti ceviz ve bal yedim..ama ondan rüya görmeden önce karabasan geldi..ölüorum sandım..hala etkisindeyim :(( anlamı ne kii :((
içinde bulunduğun zor ve çetin işlerin var zor ama eğer sabredersen sonu mükafati iyi olacak bu evliysen eşinin işlerinde olabilir birde sakın gusülsüz dolaşma uyumadan evvel mutlaka felak nas ve ayetel kürsi oku öyle yat kalktığında abdest alabilirin bu seni rahatlatacaktır

canm ben rüyamda gördüm ki böyle deniz yada göl gibi bi yer oluyr masmavi su var orada oluyrz annem babam ben eşim oluyrz orada annem diyorki bebeğiniz olması için eşinle birlikte ağaç dikin o arada orada yemyeşil bi ağaç oluyr sonra su arıym sulamak için sonra bakıyorum yemyeşil bi ağaç oluyr. Daha sonrada görüyrum ki komuşularımız varmış onlara gidecekmişiz baktım ki çeşit çeşit tatlılar var nedir canm? ( Ha bu arada eşim zaten bizim için ağaç dikti)

canm bende sana rüyamı anlattım ama cevap vermedin:(

Denizim merhaba canım kaçgündür yazayım yazayım diyorum ancak fırsat buldum sana rüyamı anlatmak istiyorum sende yorumlayabilirsen çok sevinirim :) rüyamda güya hamileymişim bir erkek doktor karnımdan ultrasyonla bakıyor ee sen hamilesin bak burda bebeğinin kesesi diyor ve birden kese bebeğe dönüşüyor hayret ediyorz diyorum ki ozaman aşılamaya gerek kalmadı diyorum tabi bak şimdi ne yapıcam diyor kaşıkla bebeğin ağzından afedersin kusmuk alıyor bebek de ağlıyor resmen sesini duyuyoruz çok seviniyorum hemen eşimi aramalıyım haber vermeliyim diyorum doktora soruyorum cinsiyeti belli mi diyorum 4 aylık ama şuan cinsiyetini söyleyemem diyor bende diyorum keşke söyleseydiniz ya ona göre beşiğini falan alırdım diyorum sonra bisikletle bir yola gidiyorum ama nereye gidiyorum bilmiyorum sonra uyandım ama gerçek gibiydi keşke hiç uyanmasaydım biran gerçek sandım biliyomusun o kadar güzeldi ki :)

Merhaba ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim.Esimle ben bir at arabasina binmisiz cok eski iki arkadasimda arabaya binmisler sonra bir anda bende esimde arabanin ustunden gecen bir kopruye cikmisiz ve atin buzlu ve karli olan yoldan cikamadigini goruyoruz yokusda araba kaydi esimde sen bekle ben cikaririm onu diyor bende ona yandaki baska bir yolu gosteriyorum at asagidan bana bakoyor ama inek gibi moledi :S acaba kotu bir seyler mi olacak ruyamdan cok etkilendim :-(

canm rüyamda gördüm ki kuzenim evlenmişti yazın o hamileymiş bana müjdeyi veriyorlar bende diyorum ki sakın hamile demeyin çk üzülürm o benden sonra evlendi önce benim kalmam hamile ondan sonra şaka falan diyorlarsonra bi arkadaş var o da hamileymiş hatta diymki rüyamda ben seni daha önce rüyamda görmüştüm önc sen gül alyn sonra ben senden sonra da ben hamile kalacam...
Az önce de annem aradı kuzenim hamileymiş gerçektende sence ne demek cnm

denizcim gecenlerde rüyamda görüstügüm erkegi gördüm.
annem babam ben evde hazirlik yapip biyerlere gitmek istiyoruz.
görüstügm kisi o gün evden cikacagimizi biliyo, bizim arabanin yanina durup bizi bekliyo. illa babamla tanismak konusmak istiyomus. ben 'O' gelcek diye ayagimda cirkin siyah cizmeleri cikarip ayagima cok güzel beyaz rahat ayakkabi giyiyorum.
babamla tanisiyolar, sohbet güzel geciyo, ve burda rüyam bitiyo :))

bugün gördügüm rüyamda ise görüstügüm kisi suya düsmüs, hemen yanina gidip onun üzerine bebek mavisi bi yorgan örtüyorum isinmasi icin.

rüyalarim ne anlama geliyo acaba??? :)

Geri