Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

abla bu gece rüyamda annemin evinde camdayım bir sürü bayz kuşlar var çağıryorum uçuyolar bana doğru içeri gieryolar bitane küçük bi tane büyük bayz kuş elime konuyo sonra birisi dioki büyük olan israfil as. bende nasıl diom sonra kocamn kanatlarını açıp uçrak gözden kayboluo

abla bu gece rüyamda annemin evinde camdayım bir sürü bayz kuşlar var çağıryorum uçuyolar bana doğru içeri gieryolar bitane küçük bi tane büyük bayz kuş elime konuyo sonra birisi dioki büyük olan israfil as. bende nasıl diom sonra kocamn kanatlarını açıp uçrak gözden kayboluo
sevineceğin bir habere işarettir,beyaz kuş yaptığın iyiliklere ve bu iyiliklerin sana güzel bir şekilde döneceğine israfil a.s yi görmek kazançlı bir işe başlayacağına işarettir

denizcim rüyamı yorumlarmısın dün aşılama oldum gece rüyamda kan testim negatif çıkmış psikolojıkmı bi anlamı varmı cevbnı beklyorm

ıyıaksamlar denız bende süt gordüm rüyamda,hatta dıyorumkı yenı süt alıp yoğurt yaptım bunu napcam dıyorum sütlaç yapıyım ozaman dıyorum hayırdır

Geri