Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı
merhaba melekler..ben bu gece çok kötü bir rüya gördüm sayıklayarak uyandım zaten,yorumlayabilecek birisi lütfen baksın.rüyamda ben biriyle birlikte kardeşimdi sanırım emin değilim bilgisayarın başında oturuyoruz ama açık değil.bilgisayarın arkasındada bizim evmizin giriş kapısı çok yakın(gerçek evimizdi rüyamdaki),kapının önünde tabut var içeride ve ölen sağ olan annemdi.başında annesi ve babası vardı ama yüzleri benim annem ve babamın yüzleriydi.birden bize bir devlet büyüğünden haber geliyor ve annemin aslında yaşıyor olduğunu söylüyorlar.ben duyunca tabutu açtırıyorum ama yüzü kapalı şekilde,annemin annesi annemin kalbine dokunuyo ve hafif hafif attığını hissediyo ben hemen yüzünü açtryorum ya da açıyorum emin değilim ama annemin yüzü mosmor ve vücudu şiş şekilde.anneme anne anne diyorum annem ağlıyo bende ağlıyorum yalvarmaya başlıyorum annemin elini tutup anne nolur dön nolur dön diye ama okadar sürekli ve ağlayarak söylüyorumki zaten bu şekilde sayıklayrk uyandım.annemin gözlerinden yaşlar akıyor bakıyo bana yavaş yavaş nefes alıyo ama çok kötü üzgün görünüyor ve rüyanın sonuna doğruda bugünlerde kızgın olduğu ablam mutfakta bişeylere kızıyor,annem sesini duyunca ağlayarak kızmaya başlıyo bu kız sussun öyle gelirim ben gibi birşeyler söylüyor..ve öyle bitti rüya..çok kötüydü annemin o görüntüsü resmen fırlayarak uyandıım lütfen yorumunua güvenenler yorumlasın lütfen :( :(

Geri