Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek

M

Misafir

Forum Okuru
Rüyada Erkek Bebek Emzirmek İmam nablusiye göre hamileyken rüyada başkasının erkek çocuğunu emzirmek bir erkeğin rüyasında bebek emzirmesi islami olarak bebekle birlikte süt görmenin anlamı nedir neye işarettir ? Rüyalar bir klavuzdur gelecek hakkında uyarır ve bizlere mesajlar verir. Bu mesajlar apaçık gösterilmez gördüklerimizde gizlidir mesajlar. Bir çok kadın rüyasında erkek bebek emzirdiğini görür ve bunun anlamını çok merak eder. Hamile olsun olmasın herkes rüyasında bekar birinin erkek bebek emzirdiğini görebilir. Rüyada bebek görmek haberdir. Bebek emzirmek şansızlığa,işlerin durmasına, kötü talihe işarettir. Rüyada erkek bebek emzirmek ise takdir edilecek yüceltilecek işler yapacağınıza işarettir.Rüyada erkek bebek emizrmek güç ve kudrettir. Yakın zamanda önemli kararlar alacağınıza ve bu kararlarınızdan fayda göreceğinize işarettir.

hamileyken-baskasinin-erkek-cocugunu-emzirmek-jpg.84601 Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek Melekler Mekanı Forum

Rüyada erkek bebek emzirmek hastaysanız yakında iyileşeceğinizi gösterir. Bebeğiniz yoksa ve rüyanızda bebek emzirdiğinizi görürseniz yakında bir bebeğiniz olacağınada işaret eder. Rüyada erkek bebek kısmettir, güzel günlerin yakın olduğuna , kötü günlerin geçip gideceğini gösterir. Şayet çalışan bir bayansanız ve rüyanızda erkek bebek emzirdiğinizi görürseniz işlerinizde başarılı olacağınıda gösterir. Rüyada erkek bebek emzirmenin tabiri iyidir , güzeldir.

sut-gelmesi-bekar-birinin-erkegin-emzirmesi-jpg.84602 Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek Melekler Mekanı Forum

Rüyasında erkek bebek gören ve o erkek bebeği emziren tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için bu yazımızda rüyada erkek bebek emzirmenin tabirini paylaşıyoruz Melek'ler.

Rüyada erkek bebek emzirmek Rüyada bir kadının kendi erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi, o çocuğun büyük mertebe ve yüksek mertebelere gelmesine, şanlı ve ünlü birisi olacağına delâlet eder.
Yine rüyada erkek bebek emzirmek vea rüyada erkek bir çocuğun meme emdiğini görmek, rızkının geniş ve bol olacağına işaret eder.Rüyada bir kadının tanımadığı bir erkek bebeği emzirdiğini görmesi faydalı işlere yönelmeye, mal ve kazanca delâlet eder.
Güzel ve hayırlı rüyalardan olan Rüyada Erkek Bebek Emzirmek, hayırlı bir habere ve bebeğin geleceğinin hayırlı olacağı anlamına geliyor.

ruyada-emzirmenin-anlami-nedir-jpg.84603 Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek Melekler Mekanı Forum

Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama işarettir.
Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların hapsine işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine tabir bu şekildedir.
Bir kimse rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.
Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

ruyada-erkek-bebek-emzirmek-nedemek-jpg.85311 Rüyada Erkek Bebek Emzirmek Ne Demek Melekler Mekanı Forum

Moderatör tarafında düzenlendi:
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Rüyada erkek bebek emzirmek çok hayırlıdır. Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek faydalı işler yapacağınıza ve bu işlerde büyük başarı göstereceğinize işarettir. Rüyada erkek bebek emzirmek müjdeli bir haber alacağınıza ve evliyseniz yakında bir bebeğiniz olacağınada işaret eder. Benim çocuğum olmuyordu aşılama yaptırdığım ay rüyamda erkek bebek emzirdiğimi gördüm ben bilinç altıdır diye düşünmüştüm ve açıkçası tedavimden hiç umutlu değildim. Adet günüm gelince bir damla lekem oldu ve gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı. Şimdi kızım 5 yaşında . Demek istiyorumki bu rüyayı gören kimse evliyse bebeği oluyor, evli değilse onu çok güzel bir gelecek bekliyor.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Rüyada bir erkeğin ya da kadının ya da evli olmayan bir kişinin bu rüyayı görmesi, hayatında güzel ve olumlu şeyler olacağına işaret ediyor. Maşallah Çok güzel bir rüya diyebiliriz. Sizler de rüyada bebek ile ilgili gördüğünüz şeyleri bizlere ya da bu konuya yazın yorumlayalım kızlar :)

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Allah hayırlara çıkardın bende gece rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm. Hala rüyanın etkisindeyim . Sütüm çok az geliyordu hani ilk süt var ya kolostrum onun meme ucundan çıktığını gördüm. Bebek emerken canım acıyordu hala iliklerime kadar hissediyorum işin enteresan tarafı bebekte benim değildi başkasınındı . Acaba hamilemiyim ya geçenlerde canım karpuz çekti eşim alıp getirdi mevsimi olmadığı için kelek çıktı ona rağmen tatsız olan karpuzu bir günde tek başıma yedim. Du bakalım bu ay belli olur hamile olup olmadığım zamanı gelince bir test yapayım :D

Likapam

Likapam

Aktif Üye
Üye
Allah hayırlara çıkardın bende gece rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm. Hala rüyanın etkisindeyim . Sütüm çok az geliyordu hani ilk süt var ya kolostrum onun meme ucundan çıktığını gördüm. Bebek emerken canım acıyordu hala iliklerime kadar hissediyorum işin enteresan tarafı bebekte benim değildi başkasınındı . Acaba hamilemiyim ya geçenlerde canım karpuz çekti eşim alıp getirdi mevsimi olmadığı için kelek çıktı ona rağmen tatsız olan karpuzu bir günde tek başıma yedim. Du bakalım bu ay belli olur hamile olup olmadığım zamanı gelince bir test yapayım :D
Çocuğun varmı ne kadarlık evlisin

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
Sevimli cadı Tüm Rüya Tabirleri 0
*MeleK* Tüm Rüya Tabirleri 0
*MeleK* Tüm Rüya Tabirleri 0
TİTAN Tüm Rüya Tabirleri 3
TİTAN Tüm Rüya Tabirleri 0
TİTAN Tüm Rüya Tabirleri 0