Rüyada Kalem / Kalemler Görmek

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Rüyada Kalem / Kalemler Görmek
rüyada kalemler görmek rüyada kalemlik görmek kalem kalem almak
Rüyamda bir sürü kalem aldığımı gördüm melekler, birbirinden güzel, birden çok bir sürü kalemlerim vardı elimde. Çok güzeldi, iki kişi o kalemleri seçmeme yardım etti. Güzel hissettiğim bir rüyaydı lakin kalemlerin manası ne bilemiyorum. :)

Hadi bilenler yorumlasın rüyayı :)

Cevap: Rüyada Kalem / Kalemler Görmek

Şimdi Nemesisim çok yakında size bir kısmet var, ve bu kısmeti kendi elinizle seçeceksiniz, hemde en hayırlısını seçeceksiniz. Artı o iki kişiden birisi benim :D:D ara ara rüyalara ak sakallı dede, kalem çeken eleman, çarpmada yutan eleman olarak girdiğim görülmüştür.

Bu itibarla; dediğim gibi size çıkacak olan kısmeti kendi ellerinizle çekiyorsunuz, yardım eden benim :D Ve herşey güzel olacak. Arz ederim.

Ben rüya tabirinden anlamam ama Nemesis adminin senin için netten araştırdım rüyada kalem görmek ; "Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyasında elinde kalem tuttuğunu gören kimse çok işe yarayacak bir şey öğrenir. Kalemle yazı yazan sevinç verici bir haber alır. Kendisine bir kalem hediye edildiğini gören bir insan yeni ve geleceği parlak bir işe girer." anlamlarına geliyormuş. Hayırlısı olsun :)

Şimdi Nemesisim çok yakında size bir kısmet var, ve bu kısmeti kendi elinizle seçeceksiniz, hemde en hayırlısını seçeceksiniz. Artı o iki kişiden birisi benim :D:D ara ara rüyalara ak sakallı dede, kalem çeken eleman, çarpmada yutan eleman olarak girdiğim görülmüştür.

Bu itibarla; dediğim gibi size çıkacak olan kısmeti kendi ellerinizle çekiyorsunuz, yardım eden benim :D Ve herşey güzel olacak. Arz ederim.

Ha ha süpersin ne diyeyim :D

Kalem çeken eleman ve çarpmada yutan eleman olarak sana sevgiler gönderiyorum :D

Ben rüya tabirinden anlamam ama Nemesis adminin senin için netten araştırdım rüyada kalem görmek ; "Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyasında elinde kalem tuttuğunu gören kimse çok işe yarayacak bir şey öğrenir. Kalemle yazı yazan sevinç verici bir haber alır. Kendisine bir kalem hediye edildiğini gören bir insan yeni ve geleceği parlak bir işe girer." anlamlarına geliyormuş. Hayırlısı olsun :)

Araştırman için teşekkür ederim Pasim :) Güzel bir rüya olduğunu hissetmiştim zaten, bence de hayırlısı olsun, tekrar teşekkürler.

kalem görnek

hayırlara gelsin. rüyanızda kalem görmeniz kanıtlanmış gerçeklere delalaet ederler alemleri size birisi veriyor ise size bazı kanıtlandmış gerçekleri sunacaktır demektir güzle bir üya hayırlara gelsin.

yapmak istediğim birşey vardı.ama iki tercihten hangisini seçeceğimi bilmiyordum.biri ingilizce öğrenmek diğeri üniversitey gitmek. dua ettim hangisi benim için hayırlı diye.o gece şöyle bir rüya gördüm.:

rüyamda yerde iki kalem vardı.beyaz renkte.çok güzeldi ikisede.biri küçük kısa diğer kalem uzun büyüktü.ben büyük olan kalemi beğendim yerden aldım.sonra birileri geldi benim yerden aldığım büyük kalemi benden almaya kalktı istedi.ben vermek istemiyordum.ona küçük kalem güzel onu al diyordum.

bu rüyada anlatılmak istenen nedir sizce.duamı göz önünde bulundurarak yazın

ruyamda kalemin içinden birsuru uc cikiyordu 98 tane yanimda annem ve hoslandigim cocuk vardi kalem mordu ne anlama gelir

Geri