Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

L

Lale akdeniz

Forum Okuru
Merhaba. Benn rüyamda daha önce kavga etdiyim birini gördüm. Onunla oturup güzel güzel söhbet falan etdik. Aramızda çok iyiydi. Bu ne anlama geliyor ?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Rüyaniz illa ki gördüğünüz kişiye yorumlanmaz. Aranizin iyi olması yakında sevineceginize , Sadık bir dosta, hasret duyulan ticari bir kazanca, ek olarakta gördüğünüz kişinin sizi düşündüğüne delakettir. Ruyaniz hayr olsun.

S

seyma uyyil

Forum Okuru
Of yhaaa

Y

yaren deniz

Forum Okuru
Ruyamda kustugum kisinin bana faceden mesaj attigini gordum mesaji hatirlamiyorum amaaaa sanirim yalnizim miydi yoksa baska bisey mi cozemedim bunun anlami ne olabilir ?

H

hdh

Forum Okuru
uzun zamandır konuşmadığım bi arkadaşımı sürekli rüyamda görüyorum eskiden cok iyi arkadastik simdi ayni siniftayiz ama arkadas değiliz ve ben onu çok özledim 1 haftadır rüyamda onu görüyorum sizce ne demek

A

asfhkl

Forum Okuru
ruyamda sevgilim beni aldatiyordu ve 1 senedir konusmadigim insan bana teselli veriyorsu. Okulda bile karsilastik mi yollarimizi degistiriyoruz ama ruyamda kus oldugumuzu biliyorduk aglarken yanima geldi konistuk

B

Berkant Çalışkan

Forum Okuru
Çok sevdiğim bir arkadaşımla aramız bozuldu. 1 aydır konuşmuyoruz. Gece rüyamda o ve ben eskisinden bile yakın iki dost olmuştuk. Bense onunla barışmak istiyorum. Sizce bu rüya ne anlama geliyor?

N

nebahat akyol

Forum Okuru
Küs olduğum arkadaşım bana doğru gelip hafiften gülümseyerek konuşmaya çalıştı ve o esnada hamile olduğunu fark ettim.karnı bayağı büyümüştü.rüyayı yorumlarmısınız.

N

nebahat as

Forum Okuru
Rüyamda tuvaletteydim ve insan pisliği gördüm.rüyamı yorumlarmısınız

C

Cigdem88

Forum Okuru
Lise öğrencisiyim bugün rüyamda kavgalı olduğum bir kızı ve onun yakın arkadaşını gördüm rüyamda kızlardan biriyle çok yakındık gülüyoruz falan yanyanayız nerdeyse sarmaş dolaş olan derecede bir yakınlık var daha sonra onun yakın arkadaşı geliyor ben biraz çekiniyorum ama yakınlık devam ediyor anlamı nedir acaba çok kafama takıldı

Y

Ym17

Yeni Üye
Üye
Rüyada uzun süredir konuşmadığım bi kız arkadaşımı gördüm ve sevgiliydik bunun anlamı nedir acaba ?

G

Gulum0517

Forum Okuru
Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?

Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Gulum0517' Alıntı:
Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?
Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak uzun zaman görmediğiniz birini göreceğinize işarettir. Ayrıca devlet kapısın dan gelecek bir haberde olabilir.

J

Jogobolita4

Forum Okuru
Kızgın olduğum biri benden avlanma yayı istedi bu ne anlama gelir ?

W

Wnxöaödls

Forum Okuru
Sevdiğim çocukla küsüm aslında o da beni seviyor gibi ama konuşmamız lazım böle olması gerekiyor diyo 2 gündür rüyamda onu görüyorum barıştığımızı ilk önce konuşup sonra barıştığımıxı eskisi gibi olduğumuzu görüyorum ne anlama geliyor

W

Wnxöaödls

Forum Okuru
Selin Yılmaz' Alıntı:
Ben 1aydır çok yakın bir arkadaşımla küsüm. Bana küs olanda o. Sebebinide söylemiyor durup dururken küstü. Barışması için uğraştım ama olmadı. Bir süre sonra bende takmayı bıraktım. Ama nedense her uyuduğumda rüyamda onu görüyorum. Her rüyamda da barışıyor benle. Sadece barışma şekilleri farklı. Bu ne anlama geliyor acaba? Küs oldugum arkadaşım erkek bu arada
Yemin ederim aynı durum bende de var benimle konuşmuyor ve sebebini de sölemiypr yüzüme bakmıyo sadece böle olmalı diyo sürekli onu görüyorum barıştığımıxı ama farklı şekillerde

M

Mlkkk

Forum Okuru
Bende sevdiğim ama kütüğün bir erkekle konuşuyordum eski öğretmenimle tartışıyordu

Ş

Şehrin en hızlı kızı

Forum Okuru
Rüyamda 5 - 6 aydı küs oldğum birini gördüm onla gülüşüyoduk geziyorduk sarılıyorduk hatta ben onun beline binmiştim ve konuşuyorduk... bunun anlamı nedir?

A

arda bulakoğlu

Forum Okuru
benimde küs arkadaşım var durduk yere küstü 10 yıllık arkadaşız şuan 14 yaşındayım ama biliyorumki geri dönmiyecek onu canı pahasına ölürdüm :18::18::cry:

R

Rüya Habercisi

Forum Okuru
Kayıtsız Üye' Alıntı:
Kardesim ayrildigi sevgilisini cok seviyor hale ve Ben rüyamda
Ikisinin baristigini gördüm ve ona rüyamda
Diyorum ki canlm seni birdaha üzerse
Kendiside hayir bu sefer cok ciddiyiz diyor
Bunun anlami nedir cevaplarsa bilen
Kisi cok sevinirim :)
Kardeşinin üzüleceğine aralarında tartışma yaşanacağına bu sayede hayata karşı bakış açısı değişeceğine inanç duygusunun Azalacağına ki bu din anlamında değil dert sıkıntıdan sonra huzuru bulacağına işaret eder.