Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Cikmadigimiz ama 6ay falan konustugum cocugu ruyamda gordum barisalim diye israr ediyorudum ama istemiyordu.Lutfen bu ne anlama geliyo aciklar misiniz

Cok sevdigim bi arkadasim vardi sevgilmle beni aldatti ve onunla evlendi. Gunduz uykumda onu gordum cok pismandi surekli aglyodu yanima geldi hamileydi ve surekli aglyodu bana bi kutu hediye getirmisti ve surekli sarilyoduk kasiklari surekli agryodu ayni apartmanda benim alt katmda oturuyodu ve iki tane kopegim vardi kopeklern biri sokak kopegi digeri american cocerdi ve ynmda uyuyolardi. Sizce ne anlama gelir hayir midir ser midir ?

Merhaba. Benn rüyamda daha önce kavga etdiyim birini gördüm. Onunla oturup güzel güzel söhbet falan etdik. Aramızda çok iyiydi. Bu ne anlama geliyor ?

Rüyaniz illa ki gördüğünüz kişiye yorumlanmaz. Aranizin iyi olması yakında sevineceginize , Sadık bir dosta, hasret duyulan ticari bir kazanca, ek olarakta gördüğünüz kişinin sizi düşündüğüne delakettir. Ruyaniz hayr olsun.

Ruyamda kustugum kisinin bana faceden mesaj attigini gordum mesaji hatirlamiyorum amaaaa sanirim yalnizim miydi yoksa baska bisey mi cozemedim bunun anlami ne olabilir ?

uzun zamandır konuşmadığım bi arkadaşımı sürekli rüyamda görüyorum eskiden cok iyi arkadastik simdi ayni siniftayiz ama arkadas değiliz ve ben onu çok özledim 1 haftadır rüyamda onu görüyorum sizce ne demek

ruyamda sevgilim beni aldatiyordu ve 1 senedir konusmadigim insan bana teselli veriyorsu. Okulda bile karsilastik mi yollarimizi degistiriyoruz ama ruyamda kus oldugumuzu biliyorduk aglarken yanima geldi konistuk

Çok sevdiğim bir arkadaşımla aramız bozuldu. 1 aydır konuşmuyoruz. Gece rüyamda o ve ben eskisinden bile yakın iki dost olmuştuk. Bense onunla barışmak istiyorum. Sizce bu rüya ne anlama geliyor?

Geri