Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Küs olduğum arkadaşım bana doğru gelip hafiften gülümseyerek konuşmaya çalıştı ve o esnada hamile olduğunu fark ettim.karnı bayağı büyümüştü.rüyayı yorumlarmısınız.

Rüyamda tuvaletteydim ve insan pisliği gördüm.rüyamı yorumlarmısınız

Lise öğrencisiyim bugün rüyamda kavgalı olduğum bir kızı ve onun yakın arkadaşını gördüm rüyamda kızlardan biriyle çok yakındık gülüyoruz falan yanyanayız nerdeyse sarmaş dolaş olan derecede bir yakınlık var daha sonra onun yakın arkadaşı geliyor ben biraz çekiniyorum ama yakınlık devam ediyor anlamı nedir acaba çok kafama takıldı

Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?

Merhabalar ben yaklaşık 1 yıl boyunca bir çocuğu sevmiştim fakat çocuk benimle konuşmuyor ilk zamaanlarda iyidik sonradan tüm bağımızı kopardı ben birkaç hafta arayla onunla rüyamda barıştıgımı görüyorum uzun süredir Ama gercek hayatta konuşmuyoruz bile bugun rüyamda ise barışmak istediğimi ona söylüyorum o arada biraz konuşuyoruz geri kabul etmiyor anlamı nedir?

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak uzun zaman görmediğiniz birini göreceğinize işarettir. Ayrıca devlet kapısın dan gelecek bir haberde olabilir.

Geri