Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

M

Misafir

Forum Okuru
Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek
rüyada konuşmadığın biriyle konuşmak rüyada dargın olduğun biriyle konuşmak küs olduğun konuştuğunu görmek küs barışmak
rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, barışmak, konuştuğunu görmek, öpüşmek, kavga etmek, tartışmak, barıştığını görmek, sarılmak, nedir, ne anlama geliyor, tabirleri burada arkadaşlar

Rüyada küs olduğunuz biriyle, kavga etmek, konuşmak ya da barışmak ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim.

ruya2-3b1.jpg

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir.
Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Uzun zamandır konuşmadığım birinden mesaj aldığımı gördüm rüyamda. 'Yemek yiyelim' yazıyo mesajda. Siz anlamı nedir?

Onun anlamı sevgili kardeşim çok büyük bir kavgaya tutuşacağınızın işaretidir.Ölümlere bile sebeb olabilir.

rüyamda düşmanımla 1 tur atmak ne anlamına gelir

rüyanda düşmanınla 1 2 tur atmak
anlamı nedir

rüyada küs olduğun biriyle barışmak

merhaba ben liseye giden bir kız öğrenciyim. Kaç gündür rüyamda 1 yıldır küs olduğum hiç konuşmadığım eski sevgilimi görüyorum. suan aynı sınıftayız ama hiç konuşmuyoruz bu 3. görüşüm anlamı nedir lütfen cevap verebilirmisiniz?

Kardesim ayrildigi sevgilisini cok seviyor hale ve Ben rüyamda
Ikisinin baristigini gördüm ve ona rüyamda
Diyorum ki canlm seni birdaha üzerse
Kendiside hayir bu sefer cok ciddiyiz diyor
Bunun anlami nedir cevaplarsa bilen
Kisi cok sevinirim :)

Geri