Rüyada Limon Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Rüyada Limon Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?
rüyada limon yemek, rüyada limon görmek, rüyada l,mon yediğini görmek

Sevgili melekler, rüyanızda limon gördüğünüzü hatta limon yediğinizi gördüyseniz ve anlamını merak ediyorsanız hemen cevaplayalım.

limon-yemek.jpg

Rüyada limon görmek para ve eşyaya, sarı renk limon sağlık sorunlarına, yeşil renk limon üzüntü ve sıkıntıya, insanları yapmış oldukları tavır ve davranışlardan dolayı kınamaya, geçim için gerekli olan şeylere, iş hayatında meydana gelecek çeşitli kargaşa ve planlarda meydana gelecek karışıklıklara yorumlanabilir.
Rüyada limon yemek beklentileriniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayacağınıza ve kurduğunuz hayallerin boşa çıkacağına, çevrede sizi çekemeyen insanların bulunabileceğine, rüyada limon ağacı çevresindekilere çok yararı dokunmayan kimseye tabir olunabilir. Rüyada çürük limon görmek malda meydana gelecek zarar ve ziyana işaret edebilir.
Rüyada limon toplamak mal biriktirmeye, güzel davranışa ve iyi işlere, bazen zenginliğe, rüyada limon almak para, mal ve eşya birikimi yapmaya, rüyada limon kesmek iyiliğe ve mutluluğa, rüyada limon çekirdeği bolluk ve berekete, maddi sıkıntıların azalmasına, bazen çocuk sahibi olmaya işaret edebilir.
Rüyada limon sıkmak, rüyada limon suyu görmek ya da rüyada limon suyu içmek limon yemek ile aynı şekilde tabir edilebilir. Rüyada limon ağacı görmek insanlara iyiliği dokunan iyi bir bayana, rüyada nane limon görmek, rüyada nane limon ya da rüyada nane limon kaynatmak şifaya işaret edebilir.

Selam..ben başka bi sayfada okudum ki, limon güya mal ve mülke yorumlanıyor. Peki bu nasil olur. Ben rüyamda hem sarı hemde yeşil limon gördüm. Limon lar çok idiler sanki satılık için toplanmış idiler. Bunun ne anlamına geldiğini soylermi siniz?

Geri