Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler

M

Misafir

Forum Okuru
Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler
Rüyada Vefat Etmiş Çocuğunu Görmek

Rüyada Ölen Çocuğunun Görülmesi

Rüyada ölmüş birini şarkı söylerken görmenin tabiri hakkında daha önce sizlere bilgiler aktarmıştık. Bu yazımızda ise rüyada ölmüş çocuğunu görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyor ve rüyada ölmüş çocuğunu görmek ne anlama geliyor diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

ruya-22c.jpg

Bir kimsenin rüyada çocuk görmesi; sevince işaret eder. Bir kişinin rüyasında erkek çocuk görmesi; o kimsenin sevineceğine ve mutlu olacağına, kişinin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin sıkıntılarından kurtulacağına, bir kimsenin rüyasında bir bebeğin süt emdiğini görmesi; rüyanın görüldüğü eve rızık ve bereket yağacağına işaret eder.

Rüyada vefat etmiş oğlunun ya şadığını görmek, kendine haksızlık yapan kimseleri affetmeye işarettir.

Rüyada vefat etmiş oğlunun dirildiğini görmek, birinin düşmanlığına maruz kalmaya işaret eder.

Rüyada vefat etmiş kızının dirildiğini görmek, üzüntüden kurtulmaya, sevinç ve neşeye işaret eder.

Rüyada bir kadının vefat etmiş oğlunun yaşadığını görmesi, kız çocu ğu olacağına işarettir.

Rüyada bir kadının vefat etmiş kızının yaşadığını görmesi, erkek çocuğu olacağına işarettir.

Öncelikle başınız sağolsun Allah büyük sabır versin... Rüyanız hayırlara alamettir. Sizin için sevindirici haberler içerdiği gibi bolluk bereket ve ölen kişinin kilolu olduğunu görmeniz o kişinin mevkisinin üst makamlar da olduğunu gösterir.

Merhaba ben 2.5 aylık hamileyken bebeğimi düşük sonucu kaybettim (5 yıl önce).9 ay öncede rüyamda hic hamile degilken bir kız bebek getirip kucağıma bu senin kızın deyip verdiler.ama ben hamile degildim bu başkasının çocuğu dedim bir tane kadın vardı nur yüzlü hayır bu senin çocuğun emzir onu dedi.ben emzirdim ve sütüm geldi emmeye başladı bebek sonra kadın bebegimi benden almaya çalıştı ben vermek istemedim ama yeter bukdr gitmemiz lazım deyip aldı bebegimi benden...bu rüyanın anlamı nedir acaba ? Şimdiden teşekkürederim

Bundan iki buçuk ay önce kızımı kaybettim rüyamda babasını aradı yatılı bir okuldaymis baba çabuk gel kafam delindi dikiş atılması lazım diyordu eşime ne olur telefonu ver çok özledim sesini duymak istiyorum dedim ama o sırada uyandım ne anlama gelir

Merhaba. Bebek haberdir. Kız bebek müjdedir. Bebek emzirmek yeniden hamile kalacağınıza dair bir işarettir. Şayet yeniden hamile kalırsanız bebeğinizi kaybetme riski olabilir. Bu nedenle gebe kaldığınızda doktor kontrollerinizi aksatmayın.

Geri