Rüyada silah görmek ne demek rüyamı yorumlar mısınız

H

Hakan

Forum Okuru
Rüyada silah görmek ne demek rüyamı yorumlar mısınız
Öncelikle bu rüya beni gerçekten etkiledi, sabah uyanmadan önce gördüğüm rüyadan size bahsedeceğim, zaten etkisi ile uyandım. Yerel halkı silahlı saldırganlardan koruyan biriydim ve yanımda benden üst rütbeli bir adam da vardı. O üst rütbeli adam ile birlikte halkı saldırganlardan tabancalar ile koruyorduk ayrıca tüm rüya boyunca yanımda ananem ve 2 tane ilkokul arkadaşım vardı ve onları da korumaya çalışıyordum. (Küçük bir not düşeyim halka saldıranlar arasında sadece insanlar yoktu aynı zamanda teyzemin evinden çıkan bir kaplanda vardı.) Çatışma şiddeti her geçen zaman artması ile birlikte ben ananem için endişelendim ve onun iyiliği için buradan gitmek istediğimi belirttim yanımda ki rütbeli adama. O adam ben, ananem ve 2 ilkokul arkadaşımı kaçırmak için plan yaptı. Dar sokaklar, binaların içinden geçerek sınıra vardık ancak o anda silahlı adamlar bizi fark etti, sıcak çatışma oldu ve biz ananemin evine sığındık. Çatışma bitti, ben ananem'i anahtar ile bıçaklıyordum. (Tam kulağının altından ve anahtar ile bıçaklıyorum.) Ananem'den yeşil kan akmaya başladı ve ağızından yeşil kan gelerek can verdi, ben ise pişmanlıkla ağlıyordum. Rütbeli adam üzgün bir şekilde yanımızda otuyordu ve 2 ilk okul arkadaşımdan biri uyuyor muydu yoksa ölüyor muydu emin değilim, diğeri ise sadece duruyordu.(İlk okul arkadaşlarım ile yakın değildim, onları en son orta okulda görmüştüm.) not: şu an üniversite öğrencisiyim.

Geri