Rüyamda elime kına yakılıyordu acaba anlamı nedir?

• Konbuyu başlatan Hilvanlibayan
  • Başlangıç tarihi
H

Hilvanlibayan

Forum Okuru
Rüyamda elime kına yakılıyordu acaba anlamı nedir?

Rüyada eline kına yakmak İslami melek kadınlar kulübü rüyada eline kına yakmış görmek forum'da.​

Rüyamda çok etkilendiğim bir şey gördüm kızlar sizlerle paylaşmak ve yorum yapmanızı istiyorum. Rüyamda elime tanımadığım biri kına yakıyordu kına kokusu çok güzeldi. Çok koyu renkte kına çıkmıştı elime. Ama kokusu harikaydı. Rüyada eline kına yakmak ne demektir? Güzel yorumlar yaparsınız inşallah arkadaşlar. Ama gerçekten bilenler yazarsa sevinirim.

Merhabalar
Rüyalar bilinç altımızda yatan şeylerin gösterilmesidir bazen. Ama tabii ki rüyalar doğru yorumlandığı zaman sonuclari da çıkabilir. Rüyanizin yorumuna gelecek olursak rüyada eline kına yakmak İslami olarak şu anlama gelmekte. Rüya sahibi için ileride güzel şeylere sahip olacağı sevineceğim mutlu olacağı hayatımda güzel ve yeni haberler gelişimlerin olacağına işarettir rüyada ele kına yakmak zaten genelde hayra yorumlanmaktadır. Umuyorum hayatımızda güzel ve hayırlı şeyler olacaktır mutluluk sizin için yakındır. Bazı yorumculara göre de rüyada kına yakmak rüya sahibinin rütbe ve makamının yükselmesi demektir aynı zamanda Sevinç ferahlık müjdeye işarettir. "Rüyada gelinlik giydiğimi gördüm acaba anlamı nedir".

Geri