Rüyamda yabancı erkekle cinsel ilişkiye giriyorum bu ne demek

• Konbuyu başlatan Şuheda#
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şuheda#

Forum Okuru
Rüyamda yabancı erkekle cinsel ilişkiye giriyorum bu ne demek
Hanımlar ben rüyamda yabancı bir erkekle cinsel ilişki yaşadığımı görüyorum ve hep farklı erkeklerle rüyadan uyandığımda gerçekten birseyler yaşamış gibi hiss ediyorum böyle birşey başına var mı ?? (Bekarim bu arada )

Hanımlar ben rüyamda yabancı bir erkekle cinsel ilişki yaşadığımı görüyorum ve hep farklı erkeklerle rüyadan uyandığımda gerçekten birseyler yaşamış gibi hiss ediyorum böyle birşey başına var mı ?? (Bekarim bu arada )
Öncelikle rüyanız hayır olsun inşallah benim bildiğim keder ve üzüntü şeklinde yorumlanır

Üzüntü keder haricinde başka bir bilgiye de ulaştım onu da paylaşmak istiyorum sizinle. Tabiki hangisine inanacaksanız artık siz bilirsiniz.

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin hayatı yolunda gider, mesleğinde gösterdiği başarılı çalışmaları sayesinde makamı yükselir, zorluklarından ve sorunlarından da kurtulur.

RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMAK
Bir kişi rüyasında kendi karısı, kocası, kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı ile cinsel ilişki yaşadığını görürse güzel olaylar yaşayacak ve keyfinin yerine gelecek başka biriyle cinsel ilişki yaşadığını görürse yapacağı bir hata nedeni ile insanların kafasındaki iyi olan yerini kaybedecek ve sıkıntıya düşecek demektir.

kaynak

Geri