Rüyamı kim yorumlayabilir :)

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Rüyamı kim yorumlayabilir :)
bu gece gördüğüm rüyamı sizinle paylasıcam anlamı ne bilmiyorum ama gece yatmadan önce derin duygular icerisindeydim kendimle başbaşa kaldım diyebilirim.ciddi anlamda yorum istiyorum bende :)

rüyam şöyleydi.benim bu yaz boyunca gitmek isteediğim bi plaj vardı bileniniz vardır Kilyos.ama zaman olamadı gidemedim.rüyamda kuzenlerim gitmiş ve bana havamı atıyo dersiniz anlamadım ama gitmişler bana anlatıyolardı sende gitmelisin falan.bende erkek arkadasıma msj atıyordum gidelim bu hafta ici diye.msj attıktan sonra hava durumuna bakmak icin nete giriyodum tam girecekken balkona bakıyordum dışarıda yağmurun yağış tipi cok farklıydı yavaş yavaş baslıyor birden kovayla su dökülüyo gibi sular dökülüyodu yine yavaslayıp aynı sekilde devam ediyordu daha sonra kar yağmaya basladı.ve ben uykumdan uyandım cok garibime gitti yaz ayında kışı bir arada yaşamış gibi hissettim kendimi lütfen bu merakımı giderin :)

Son düzenleme:
Evet rüya yorumcu olaraktan değil hislerimle gelip birkaç kelime söylemek istiyorum:D

Bana göre bilinç altına attığın duyguların öncelikle açığa çıkmış .Yağmur kötü birşey değil kısmet berekettir.O konuda güzel şeyler diyebilirim ama mevsiminde olmayan bir hava olayı yani yaz günü kar yağdığını görmen pek hayra yorulmaz derler.Çok sıkıntılı günler geçirecek ve canını sıkan olaylar olacağı gibi biraz maddi açıdanda daralacaksın.O yüzden önden gördüğün yağmurun neticesinde eğer eline bir kısmet geçerse bunun kıymetini bil derim bir haberle birlikte hem sevinecek hemde için çok ferahlıyacak:D

Tee bu kaaaconcon

teşekkürr ederim :)) bende bunları okudum internette falan altüst olucak hayatım gibisinden seyler okudum ve moralim baya bi bozuldu. baska yorumlayacak olan varmı? :)

insallah hayır olurr....

Tatlım yaqmur bolluktur berekettir.. derler ya akmasada damlıor diye demekki artık akıcak:) su temızse bıde gokyuzunden yagan bır rahmet tabıkı hayırlı içini ferah tutt tatlım.. unutmadan o kilyos meselesine aydınlık getirim... ben hep derim biryere gidecekken aksılık cıkıyor gıdemıyorsam vardır bundada bır hayır derım önüme bakarım sonrası dahada güsell olur :) emin olll buna :):):hey: duyy benii kulak ver..

Tatlım yaqmur bolluktur berekettir.. derler ya akmasada damlıor diye demekki artık akıcak:) su temızse bıde gokyuzunden yagan bır rahmet tabıkı hayırlı içini ferah tutt tatlım.. unutmadan o kilyos meselesine aydınlık getirim... ben hep derim biryere gidecekken aksılık cıkıyor gıdemıyorsam vardır bundada bır hayır derım önüme bakarım sonrası dahada güsell olur :) emin olll buna :):):hey: duyy benii kulak ver..

açıkcası bu yorumun hosuma gittti :))) ben bilinc altıma yerlestirdiğme inanııyorum o kilyosu :D o yüzden girdi rüyama :D

bende ruyamda eski cıktıgım cocugu goruyom ve baskasıyla evleniyor vidyolarini facesine atıyor ve vidyosuna bakıyom kız aynı kız ama sevdigim cocugun surati aynı kişi degil bu ruyayı yorumlarmısınız lutfen ben anlamadım ruymadam

bende ruyamda eski cıktıgım cocugu goruyom ve baskasıyla evleniyor vidyolarini facesine atıyor ve vidyosuna bakıyom kız aynı kız ama sevdigim cocugun surati aynı kişi degil bu ruyayı yorumlarmısınız lutfen ben anlamadım ruymadam

bilinc altı olabilir canım seninki de belki yakında ondan haber alacaksındır belki evlenecektir gercekten :S

Geri