Ruyami Yorumlar misiniz?

buzdan gökyüzüne doğru uzanan saç örgüsü şeklineki buz kütlesi ne anlamma geliyor açıklarsanız sevirim ?,

deniz hanım rüyamda eşimle çıkıyormuşuz gibi gördüm eşim beni rüyamda terk etti sevgiliyiz ama ben çok üzüldüm yolda yürüyorum ağlıyorum okadar ağlıyorumki olduğum yerde yere düşüyorum herkes başıma toplanıyor ne oldu sana diyorlar sevgilim beni terk etti diyorum. sonra büyük bir binaya giriyorum binanıüst katında benim odam varmış ama bi anda benim odamda başkası var diyorumki benim odam burdaydı ne oldu diyorum ararken ne olur bu gördüklerim yüya olsun diyorum ve uyandım sizce nedemek bu rüyanın manası şimdiden tşk ederim..

deniz hanım rüyamda eşimle çıkıyormuşuz gibi gördüm eşim beni rüyamda terk etti sevgiliyiz ama ben çok üzüldüm yolda yürüyorum ağlıyorum okadar ağlıyorumki olduğum yerde yere düşüyorum herkes başıma toplanıyor ne oldu sana diyorlar sevgilim beni terk etti diyorum. sonra büyük bir binaya giriyorum binanıüst katında benim odam varmış ama bi anda benim odamda başkası var diyorumki benim odam burdaydı ne oldu diyorum ararken ne olur bu gördüklerim yüya olsun diyorum ve uyandım sizce nedemek bu rüyanın manası şimdiden tşk ederim..
canım eşin tarafından çok büyük bir mutluluk yaşayacasın ve bu seni çok sevindirecek mutlu olacaksın ve sevinçten ağlayacaksın,sana bir sürpriz hediye var canım bu da seni mutlu edicek

Eski naşanlımın arabasını bana hamile olduğu için sattığını gördüm

ruyama cvb ariyorum.

slm benimde su aralar cok gordugum anlam veremedigim ruyalarim olmakta.
Bu gunki gordugum ruya etki icine aldigi icin cvb aradim lakin bulamadim.
Allahtan baska dogrusunu bilen yok ama insan yinede cvb ariyor.
Ölmüs babama sariliyorum gülüyoruz onu sevdigimi söylüyorum tipki cocuklugumda ki gibi
akibinden biri tüfekle ates ediyor ve cam kiriliyor bende o cam kiriklarina baka kaliyorum.
Babam cok s|k ruyama gelmez lakin su gunlerde gelir oldu cok hosuma gidiyor ozlemim ruyalarimda hafif tebbesum buluyor diye.
Bir aciklama yada yorum ederseniz sevinirim.
Tsler Tealaya emanetsiniz.

Ruyamda askerdeyim ama bilmedigim bi sebepten dolayi ceza aliyorum discoya goturuyolar. Sonradan disari cikariyolar tanidik denk geliyor onun telefonundan babami arayip yanima cagiriyom. Babamla bi golet kenarinda baliklara bakiyoz sonra o baliklari suya girerek yakaliyorum. Elimle yakaladigim her baligin kafasi kopuyor ve sonra sepete atiyorum baliklari.

Geri