Ruyami Yorumlar misiniz?

rüyamda yatağımda uyuyorum sonra bir den uyanıp bakıyorum. sağ tarafımda bebeğimin beşiği var onun altından yaklaşık 50cm lik siyah ince bir yılan fırlıyor zıplayıp banyoya geliyor. ben çok korkuyorum hemen kalkıp banyodan bir böcek zehiri alıyorum. onu yılana sulandırmadan döküyorum kaçıp çamaşır makinasının altına giriyor. bende ilacı tüm banyoya döküp annemi çağırıyorum. anlatıyorum. ölmedi galiba diyorum. çamaşır makinasını çekip öldürelim diyor. ben çok korkmuşum korkudan titriyor ve ağlıyorum.makinayı çekiyoruz. makinanın arkasında iki tane delik görüyorum tam o sırada iki yılan kuyruğu görünüyor o iki delikten hemen zehiri döküyoruz yılanlar kaçıyor. sonra bir bakıyorum az önce kaçan yılan parçalanmış balık kılçığı gibi iskeleti falan ortada yatıyor.ohhh ölmüş diyorum ama iğreniyorum etinden falan. bu rüyayı iki aşamalı gördüm. yılanı ilk görüp ilacı attığım yıllanın kaçtığını gördüğüm anda uyandım. çok korkmuş ve etkilenmiştim. rüya deyip tekrar uyuduğumda kaldığı yerden devamını gördüm. rüya bittiğinde tlf alarm çaldı saat sabah 6.20 idi. yorumlarsanız sevinirim çok etkilendim.

rüyamda üst üste 3 kez iğne yaptırdığımı gördüm.Ama en başta yaptırdığım 2 taneden hiç korkmuyodum 3. sanki acıyacak gibi görünüyodu.korkuyodum acaba neye yorumlanıyoooo??????? çok merak ediyorum.please.bilen söylesin...

babamı kaybettim geçen gece rüyamda gördüm ''ben bahçeye buğday ekicektim babam bana buğday ekme mısır ek dedi bende babamın sözünü dinlemeye karar verdim'' ne anlama geliyor çok merak ediyorum

ailecek oturuyoruz. sonra sevdiğim kız geliyor. ablam bu kızın beni çok sevdiğini söylüyor kız çok utanıyor. annemde yüzünü ekşiterek bu kıza bakıyor. kardeşimde benle aynı kızı sevmesine ragmen rüyamda hiç konuşmuyor..

merhaba dün gece bir rüya gördüm ama cok merak ediyorum yorumunuzu bu nedemek ya rüyamda evlenmişdim rüyamda kacmışdım suan birlkte oldugum sözlüme kocaya kacmışım 2 katlı büyük bir evin 2 nci katında oturuyoruz herkez cok üzülüyor ben kactım diye annemin amcaları teyzeleri falan geliyor evime herkez bana sarılarak ağlıyor kactım diye ama bende hem mutluyum sevdgmle oldum diye bi yandanda babamı düşünüyorum diyorumki içimden şimdi ben kactım babam gene ickiye başlar üzüntüsünden diyorum onu düşünüyorum ağlıyorum sonra nolucak diyorum ya babam beni affetmezse diyorum herkez babamın beni cagrdgnı ve kaçtıgım erkk arkdaşımı ve onun annesini görşmek için cagrdığını söylüyor haber gönderiyor erkek arkadaşmn ailesne bense gidemiyorum korkuyorum gitmek istiyorum ama düşünüyorum sonra 3 tane 2 si beyaz 1 si gri üst üste konulmuş tişört mü atlet mi ne görüyorum bunların birisi benim birisi erkek arkdaşımın briside erkek arkdaşımın annesininmiş neyse sonra biz yatyoruz erkek arkdaşımla kendi evmzde alt katta annesnn evi buarada sonra sabh oluyor erkek arkdşm diyorki anneme kahvltıya inelm hadi diyor bende diyorum ya annen birşey derse laf söylerse diyorum bişey dermi diye kendimi skkıntıya sokuyorum ama erkek ardaşımın annesi rüyamdada cok iyi birisi neden öyle düşündüm anlamıyorum sonrada uyanıyorum erkek arkdaşmn annesi gercektede cok iyi birisi buarada biz 10 aydr cıkıyoruz ve sözlüyüz ailler biliyor cıktgmzı

Bende yorum istiyorum arkadaşlar eşimin dedesi gerçek hayatta yaşlı bir insan rüyamda onun öldüğünü ve tabutun içinde olduğunu gördüm ben hıçkıra hıçkıraa ağlıyorum sonra tabutu açtılar dedemin bebek olarak öldüğünü gördüm bu nedemek?

eşine güven rüyalarla hayatını yönetme herşey senin elinde farzet daha önce evlendi ne yapabilirsin şuanda?

Ablam rüyasında vefat eden babaannemize sarılmış.onu çok özlediğini söylemiş ve okşamış.ve ablam 26 yaşında kanser hastası.vücudu kemoterapilere yanıt vermedi.ve şimdide hücre nakli yapılacak.korktuğu için böyle bir rüya görmüş olabilir mi.bana anlattı ama iyice korkmuş sanki.acil yorumlarınızı bekliyorum.

hayırlara vesile olsun ne diyeyim

rüyamda arkadaşımla çok yakın dostumla nikahlanıyorum yer yatağında yatıyoruz başka bir arkadaşımızda bizle yatıyor nikahlandığımızı ailelerimize söylememişiz cıkıyoruz ben bir sürü ayakkabı arasından siyah topuklu şık rahat bir ayakkabı giyiyorum yeşillik bir yold yürüyoruz yanımızda akan bir su var içinde balıklar sıcrıyor gerisi çok net deyil

mrb rüyamda bir arkdaşım bana geliyor ben ona kapıyı açmaya gidiyorum o arada kapının önünde eski sevgilim var motosikletle gelmiş aynı şiparişe gidenler gibi giyinmiş çalışıyor arkadaşıma sordugumda 3,5 saat konştuk bugün dedi ben kıskanç biriyimdir çok kıskandım rüyamda da sonra ne konuştunuz dedim oda üzülmiceksin ama dedi bende tamm dedim senle asla barışmıcakmış dedi anltırken lafları çeviriyor nededigi anlaşılmıyordu ben sinirlendim düzgün konuş anlat dedim oda anlatmıcam dedi ben sinirler bagırıyordum oda bana gülüyordu sonra ben onu tutup attım evden atarken bile anlat dememe ragmen anlatmıyordu gülmeye devam ediyordu bense sinirden aglıyordum. Sonra çok yakın bir arkadaşımı aradım ona anlattım o bana bişi diyemeden rüyadan rüyaya geçiş oldu. Sonra üniversitede oldugumu gördüm üniversitede olan arkadaşıma anllattım burcunun yaptıklarını şaşırdı sonra biz yürüyorduk havada çok yagmurluydu ıslandık o sırada çok önceden çocuklukta çıktıgım kişiyi gördüm tam onunla konuşurken kocaman bir köpek geldiçok büyüktü bana saldırdı eski çıktıgım onu tutmaya çalışırken o köpekte beni bırakmadı sonra ben dikkatini başka yere çektim köpegin o sırada kaçtım yanımda üniversite arkadaşımda vardı köpek gelicek diye kaçıyorduk evlerin markelerin içinden geçip başka yere gittim okul bahçesi vardı orası kalabalıktı herkes köpek geliyo diye bagırdı herkes yüksek bi yere çıkmaya çalışıyordu ben herkesten yukarı çıktım köpek bir atlayışta yanıma geldi ben yine kaçtım orman gibi bir yere kaçarken peşimden geliyordu ve ben o sırada uyandım rüyadan çok etkilenmiştim sanki gerçekten yaşamışım gibi. Ve birkaç gün sonra yine köpekler gördüm rüyamda ve bir tanesi beni ısırdı arkadaşım ısırmaz dedigi halde.

Geri