Ruyami Yorumlar misiniz?

Hayırlara çıksın ama bu daha çok bilinçaltından kaynaklanan bir rüyaya benziyor.

sevgili Sevgi her yazilana kaptirma kendini Allah hayrini versin, bençe kafana fazla takma yazdigin a göre esinde rahatsiz oluyormus ,rüya biz ne desek yalan iyi de olur kötü de olur bir tek Allah bilir biz ancak rüya tabirlerinle yorum arariz iyi ve kötü söylenen görülen rüyayi da etkiler,evde ufak tefek sorunlar rüyalari da etkiler, iyi yorumla iyi çiksin ;)

siyah beyaz bir kedi cinsinde bir hayvan gözleri simsiyah ben balkondayım o asagıdan gözlerimin içine bakıyodu ben ailemi çağırmaya gittim geldim o kedi yok oldu ve bu rüyayı sürekli görüyorum

ölüm

rüyamda küçük oğlum ölmüş ağlıyorum yanımda biri bana destek veriyor hatırlamıyorum yüzünü.hiç durmadan ağlıyorum şaşkınlıkla acı çekiyorum oğlumun öldüğüne

rüyamı yanıtlarmısınız

rüyamı sabah namazının peşinden gördüm oldukça sıkıntılıydım ve o saata kadar uyuyamamıştım.Eşimin ailesinin evindeyim çok kalabalık,o sırada hiç sevmediğim kızkardeşi bana laf atıyor aramızda gergin bir konuşma geçiyor,içeriden bir bayan benim eşimden boşanmam gerektiğini söylüyor,bunun üzerine ben yanına gidiyorum ve ona neden böyle düşündüğünü beni hiç tanımadığını tanısa böyle konuşmayacağını söyleyerek ağlamaya başladım ve o çok etkilendi bu tanımadığım bir kişiydi ve bana sarıldı yanlış düşündüğünü belirtti.Sonra eşimin teyzesi bana hakaret etmeye ve gitmem gerektiğini söylemeye başladı.ortalık karıştı ben eşimi aramaya başladım bana göstermemeye çalıştılar bu arada babasını gördüm oda gitmemi söylüyordu fakat yalvardım eşime sadece birşey söyleyeceğimi söyledim.Bunun üzerine babası bir odanını kapısını açtı eşim kahve gibi bir ortamda masanın üzerine kapanmış ben gidip onu kaldırdım elinden tuttum konuşmk istediğimi söyledim birlikte dışarı çıktık orada uyandım.Eşimle şu an boşanma aşamasındayız ama ben hiç istemiyorum sebep sadece ailesi lütfen rüyamı yorumlayabilirmisiniz?

rüyamda;

rüyamda kız arkadaşım ben arkadaşım ve kız arkadaşımın annesi babası arabada gidiyoruz babası annesine dönüp benim kafamda ur var diyor ve annesi ağlamaya başlıyor sonra bende ağlıyorum kız arkadaşım nldu diyor öğrenmeye çalışıyor neden ağladığımızı ama ona söylemiyoruz bu nedemek sizce ?

rüyamda kız arkadaşım(sevgilim) ben ,arkadaşım ve sevgilimin annesi babası arabada gidiyoruz babası annesine dönüp benim kafamda ur var diyor ve annesi ağlamaya başlıyor sonra bende ağlıyorum kız arkadaşım nldu diyor öğrenmeye çalışıyor neden ağladığımızı ama ona söylemiyoruz bu nedemek sizce?

düzeltmeler yaptım tkrr yazdım. lütfen cevaplayın bilen cvplasın ama grçktn :)

merhabalar

2 gündür aynı rüyayı görüyorum.anlamını çözemedim... '' rüyamda benim belalım bi adam annemle babamı dövüyorlar.ben ikisninde öldüklerini düşünüyorum.ve ikiside ayrı ayrı odalarda yatıyor..önce annemin yanına gelip prmağına bi yüzük takıyorum.sonra aynı yüzüğün eşini diğer odaya gidip babama takıyorum.sonra annele babamı döven adam geliyo uyanıyorum..( işin garip tarafı babam hasta 2 ayda bi ameliyat oluyor.)

Geri