Ruyami Yorumlar misiniz?

heykel

bir sınıfta tamolarak yüzünü çıkaramıyorum ama tarih hocası ile sınıf bir sohbet halinde ve ben sürekli herşeye gülüyorum arkadaşlardan çok güldüğümü söyleyen oluyo ve iki erkek arkaş bir biriyle kavga ediyo ben çok üzülüyorum. sonra bir heykelin önünde tarih hocası ahmet paşa devlet hakkında konuşma yapıo ve ben cankulağıyla dinliyorum. ve birden kendimi okulunsoyunma odasında kendimi eşofmanlar içerisinde görüyoeum değiştirecek olruyorum eşofmanımı sora vazgeçiyorum ve bi bakıyorum evde kendi odamdayım yatağım bozulmuş kış günüymü yorgan yarı açık ve yerimde kardeşim yatmış o yüxden dağınıkmış ve sonra kendimi yine kız arkadaşımla diğer kız arkadaşımın evinin öünde konuşurken gördüm

yeşil göz =)

merhaba ben 20 yaşımda yeni üniversiteyi bitirdim rüyamda tekrar okula dönüyordum ortaokul yada lise. rüyamda önce veli toplantısı gibi sınıftaydık. insanlar vardı. sonra bi çocuk tahtaya kalktı. çok hareketli, yeşil gözlü,sempatik bi çocuktu. tahtaya birşeyler yazarken dönüp bana göz attı tüm sınıf güldü. ben en yakın arkadaşım dediğim insanın yanında oturuyorum ama onuda daha önce hiç bir yerde görmedim. oda biraz kilolu biriydi. sonra zil çaldı ben aşagiya indim lavoboya o çucukta arkamdan geldi. sürekli benim peşimde dolaştı bnmle sevgili olmak için ısrar etti. ve en yakın arkadaşıma baldız demeya başladı. sınıfta yanıma oturdu. ben pek birşey anlamadım çünkü rüya çok gerçek gibiydi. aslında bnm bi sevgilim var ve o çocuk hiç benzemiyor ona. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler =)

rüyamda
bi cocugu eve bırakmaya gidiyorum ev eski cocugu eve bırakınca evde kımse olmadıgını görüyoruz baska bir yere çıkmak için hazırlanırken aniden yaşlı bir kadın çıkıyor evde unutulmus bizle konusuyor nasıl unutulduğunu anlatıyor bide olcak şeyleri önceden görüyor bu kadın sonra bunu alıp dışarı cıkıyoruz yufka yapmaya yaşlı kadın küp küp bal verip bunla yapın diyor yufkayı nedir bu??not:yaşlı kadın bir adım çekil dior aniden önüme fırın kürği düşüyor bayada büyük düşceğini gördüm diyor.yufka yapmadan önce de bana unu öle atma diyor ben yufkada unu tepemelem atıyorum dedem babam kızıyor bana öle atılmaz diye birileri anlatsın lütfen merak ettim uyanır uyanmaz yazdım buraya simdiden tesekürler

ben rüyamda gökyüzü simsiyah sadece bir yerde bi beyaz bulutlar var ve elimde yeşil bi balon var (balon uçuyomu uçmuyomu tam hatırlamıyorum ama herhalde uçuyodu)ben bu rüyayı görmeden önce dua edip öyle uyumuştum biri için ne anlama geliyor çok merak ediyorum.

rüyamda dayımların evindeyim masada küçük dayım ve karısı ben büyük dayım ve karısı bide tanıdık biri yangem herkessin tabağına yemek koyuyor bana gelince birin ci tabağa yemek koyup 5lira ikinci tabağa yemek koyup toplam on lira ver diyor ben şka zannediyorum sonra ciddi oldugunu anlayınca cebimden 100 lira çıkarıp masaya vuruyorum ve diyorum ki hepinizinki benden olsun evden çıkıp gidiyorum

deniz çok berraktı annemle derinde yüzüyorduk. ardından bir erkek bebek yukarıdan bize doğru geldi bir erkek bebekti. çok masum ve gülen gözlerle bana bakıyordu. bende boğulmasın nefes alabilsin diye ağzını avucumun içine alıp ona hava üfledim. ardından tekrar boğulacak gibi oldu. anneme onu yukarı çıkar hava alsın dedim annem denedi ama başaramadı. birden yanımızda masa gibi bir şey belirdi ben onun üstüne çıktım kucağımda bebekle annemde bizi kaldırdı. çocuk dışarı doğru elini uzattı ve bir el onu çekip aldı.

elma

rüyamda cennetten bır bayan elmayı 849 liraya aldıgını ve bana hedıye ettıgını soyluyor ve bende yıyorum yorumlarsanız sevınırımü

ruyamda bir kız arkadası gordum ama samımıyetlı degılım normal hayatta ve sonra eve aldım onu acıdım sokkakta kalmıs daha sonra benım kumam olmus gıbı hıssetım kendımı ve sonra esımle ılıskıye gırdı daha sonrada benle gırdı ve ben cok kotu hısettım kendımı onunla cok ılgenlendı daha sonra esıme sarıldım ve onu evden kovdum ama apartmanda bekledı sonra esıe gıt dedım gıtmecegını bılıyorum dıye soyledım oyle gıttı sonra kırmızı arabaya bındı gıttı sonra cok agladım ısyan ettım ona kayın valıdem ve annem ordaydı

bence bunu kafaya takıp eşini de kendini de germe. ben rüya yorumlama olayına kendi geçmişimle ilgili bişey görürsem inanırım çünkü bilinçaltı derim. ama bu tmmen eşinle ilgili ki öyle birşey olsa herhalde ki bilirdin. çok da içine sinmiyorsa yani bu durum güven sorunu oluşturuyorsa git eşinin nüfus suretini çıkart :) dediğim gibi bence takılma bile... :)

Geri