Ruyami Yorumlar misiniz?

öncelikle hayr olsun kurban kesmek içinbde bulınduğun her türlü sıkıntıdan kurtulmaya işarettir fakat sana açık bir şekilde uyarı var adak kelimesi geçmiş çünkü inşallah bunu bir an evvel gerçekleştir.kan yerine su akmasıda bunu işaret ediyor adağını ne diye niyet ettiysen bu ALLAHIN izniyele olucaktır

teşekkür ederim yorumların için ev alcağım zaman kurban kescem die adağım vardı evi aldık ama ev masraflarından kısmet olmadı bi türlü yılbasına kadar kesebilirim inşallah . . . Su akması ii diyorsun ayni öle mi bende iyiye yormuştum çünkü berrak bir suydu

rüyamı yorumla rüyamı yorumlarmısınız rüyanı yorumlat rüyanı yaz yorumunu al yaz tabiri çıksın
Merhaba melekler aranizda ruya yorumlayanlariniz varsa lutfen yorumlarinizi bekliyorum..
Ruyamda sik sik esimin benden once evlenip ayrildigini ben ikinci esi oldugumu goruyorum...Bu gecede yine kayinvalidem esim gorumcem bizde konusurken gorumcem esime akillanmadinmi daha bu ikinci evliligin diyo hemn esimin yanina gelip duyduklarim dogrumu diye esime vuruyorum ellerim aciyana kadar esime vurdum sonra diger gorumcem ogrendin mi sonunda diyor bana ...Lutfen anlatin bu nedir simdi bu ruya surekli tekrarlaniyor ama esime soruyorum sacmalama ruyanla beni sorrguyami cekiyosun benim hayatim okumakla gecti felan diyor...
canım rüyalar rahmani şeytani bilinçaltı ve uyarıcıdırlar.maalesef şeytan boş durmuyor ve senin eşinle aranı bozmak için rüyalar vesilesiyle senin aklını karıştırıyor.sakın bu tuzağa düşme eşinden yana netlik veya fiili bişey görmeden bu tarz şeylere inanma....ayrıca vurmak dövmek vuran vurulana kuvvet vermesi anlamına gelir

rüyamda annem, babam ve bir komşumuzla beraber bir nehirden geçiyorlardı babam ve komşumuz nehirden geçmeyi başardı ama annemin ayağı takıldı babamda "bekle ben kesiciyi getireyim ayağını keseyim ki çıkabilesin" dedi ve uyandım rüyamı yorumlarmısınız

rüyamda annem, babam ve bir komşumuzla beraber bir nehirden geçiyorlardı babam ve komşumuz nehirden geçmeyi başardı ama annemin ayağı takıldı babamda "bekle ben kesiciyi getireyim ayağını keseyim ki çıkabilesin" dedi ve uyandım rüyamı yorumlarmısınız
hayatında ulaşmak istediğin ama çok olmasını istediğin şeylerin ikisine ulaşman kolayken bir tanesi zor olucak onun olması için çaba göstermen şarrtt

canım eşim rüyasında yorganı üzerine sarıp dışarı çıkmış.o sırada sabah ezanı okunmaya başlamış rüyasında ama hoca gülerek okuyomuş ezanı.sonra yatağa geri dönmüş ve birileri kulağına bişiler fısıldamış korkarak uyanmış.sence anlamı nedir gülüm.

canım eşim rüyasında yorganı üzerine sarıp dışarı çıkmış.o sırada sabah ezanı okunmaya başlamış rüyasında ama hoca gülerek okuyomuş ezanı.sonra yatağa geri dönmüş ve birileri kulağına bişiler fısıldamış korkarak uyanmış.sence anlamı nedir gülüm.
canım yorgan mutluluğun işretidir fakat ezanın gülerek okunması yanlş bişi yapmış bu dini anlamda olma ihtimali yüksek bu konuda uyarı gelmiş iyice düşünsün bulamazsa ne olduğınu bir sadaka versin

slm kızlar bende dün akşam bi sokak köpeğinin karnını doyurdum.çok zavallı bi köpekti.bütün gece ona ekmek taşıdım.ne anlama geliyor çok merak ediyorum

merhaba

Merhaba ben onur ...ruyamda karanlık bır yerdeyım ama evım yada baska bıryer hatırlamıyorum.bır kapı gırısı ben ıcerdeyım tam kapının yanı ve arkamda uzun boylu tamamen sımsıyah gıyınmıs yuzubıle gorunmeyen ırı yarı bırı var .ve kapnın uzerınde orumcek agı var ben ve o kısı elımızle uzanıyoruz ben elımle orumcek agını alıp ona verırken o orumcek agı uzume donusuyordu.ve kafamı asagıya egdıgımde bır orumcek gordum sıyah ve kıllı elımın yarısı kadar.ve o orumcegın uzerınde karnında kafasında ve ayaklarında bır sembol o sembolu tam olarak hatırlamıyorum ama o sembol sıyah bır orumcegın uzerınde fosforlu bır sarı seklınde goruyordum ısık gıbı parlıyordu ve tam olarak hatırlamıyorum o bocegı takıp ettım oturan bır kadının arkasına gectı oda sıyah gıyınmıs yaslı bır kadın gıbıydı sankı ve o bocek sanırım bır kedıye donustu son kısım boluk porcuk hatırlıyorum. Hıc korkmadım ruyamda sankı fantastık bır yer gıbı bende meraklı bır haldeydım ...yorumlarınızı alırsam sevınırım ))))

Merhaba ben onur ...ruyamda karanlık bır yerdeyım ama evım yada baska bıryer hatırlamıyorum.bır kapı gırısı ben ıcerdeyım tam kapının yanı ve arkamda uzun boylu tamamen sımsıyah gıyınmıs yuzubıle gorunmeyen ırı yarı bırı var .ve kapnın uzerınde orumcek agı var ben ve o kısı elımızle uzanıyoruz ben elımle orumcek agını alıp ona verırken o orumcek agı uzume donusuyordu.ve kafamı asagıya egdıgımde bır orumcek gordum sıyah ve kıllı elımın yarısı kadar.ve o orumcegın uzerınde karnında kafasında ve ayaklarında bır sembol o sembolu tam olarak hatırlamıyorum ama o sembol sıyah bır orumcegın uzerınde fosforlu bır sarı seklınde goruyordum ısık gıbı parlıyordu ve tam olarak hatırlamıyorum o bocegı takıp ettım oturan bır kadının arkasına gectı oda sıyah gıyınmıs yaslı bır kadın gıbıydı sankı ve o bocek sanırım bır kedıye donustu son kısım boluk porcuk hatırlıyorum. Hıc korkmadım ruyamda sankı fantastık bır yer gıbı bende meraklı bır haldeydım ...yorumlarınızı alırsam sevınırım ))))
etrafında dolaşan zayif faydasız doğru yolda olmayan birtakım insanlar var bunlar sana zarar veriyo hem madden hem de manen.dikkatli olursan bunların üstesinden gelirsin birde bu tarz rüyalar genelde şeytan işidir kafana takma ok?

Geri