Ruyami Yorumlar misiniz?

eşimle beraber babalardayız babam bana iki tane yüzbin veriyor bunu eşine ver babamın eski bir arabası var ona benzin alsın diyor hem öne hem arkasına diyor bende parayı eşime veriyorum bu ne anlama geliyor LÜTFEN YORUMLAYIN
eşin tarafından kısa bir sıkıntı yaşaybilirsin

Merhaba ben cok fena bir rüya gördüm...
Bir evdeyim, bir kiz cocugu 2-3 yaslari! Benden kaciyor , yakaladim derken kayip oluyor!
Hamster oluyor ! Yakaldigimda geri cocuk oluyor !
Neden yapiosun diye vurmaya basliyorum cocuga!
Sonda yine yapiyor ! Hamster olup kaciyor!
Konusmuyor ne agliyor vurunca ne baska duygu sergiliyor ...
Cocugu tutamiyorum ! Ama benim. Cocugum degil... Bunu biliyorum

Ltf yorumlarmisiniz:)
fare görmek gizli düşman fesat ve fitneci kadına işarettir.evli veya bekar olduğunu bildirseydin bir yorum daha katardım ama bilmediğim için bişey diyemiyorum

selam ben bu gece rüyamda çok değişik bişey gördüm ne kadar araştırsamda bi türlü bi sonuca vardıramadım.. isterseniz rüyamı anlatmaya başlıyayım..... yüyamda çok güzel bi parktaydım cıvıl cıvıl rengarenk bi parktı ben o parkta sadece kenarda bi izleyiciydim bi engelli bi kızla babası vardı babası kızını kucağında taşıyordu birde 2 dizi oyuncusu vardı orada kız babasına ben dans etmek istiyorum dedi ve babasına iplerin oraya götürmesini istedi babası kızını iplerin oraya götürdüğünde arkadan çok hoş bi şarkı duyuldu kız babasından destek alarak iplere tutundu ve dans etmeye başladı kız bi süre sonra yoruldu ve babasının kucağına tekrar almasını istedi bu sırada 2 dizi oyuncusuda bu olan biteni yakından izliyodular kız tekrar dans etmek istediğinde bende iyice yaklaşmıştım ve artık olan biteni bi köşeden değil yakından izlemek istemiştim kız 4-5 dakika sonra kız birden ağlamaya başladı yoruldum artık böyle yaşamaktan diye falan derken biz ağlamaya başlamıştık bile ........ uyandığımda gözlerimden yaş akıyodu ne kadar araştırsamda bi sonuç çıkartamadım bana yardım eder misiniz??
canım bu rüya normal günlük hayatınızda yaşadığınız bir şeyden etkilenmişiniz bu da rüyanıza yansmış

rüyamda bir geziye gidiyoruz. (12 yaşindayim.) 2 kardeşim var ancak annemin izni olmadığı için otobüsten geri iniyoruz. annemle karşılaşıyoruz. annem herbirimize 2'şer tane olarak 6 tane top almış. ilerledikten sonra nehrin yanında bir çocuk görüyorum ve topu patlamış. ben de toplarımdan birisini ona veriyorum.ancak çocuk istemeyip topu nehre atıyor. ben nehre elimi uzatıp almaya çalışıyorum. ancak yetişemiyorum. En küçük kardeşim(7 yaşinda)nasıl olduğunu bilmiyorum ama suyun üzerinde yürüyerek topu almaya çalışıyo ve yavaş yavaş batmaya başlıyor.(top elinde iken.) ilk önce kardeşime nefesini tutmasını söylüyorum. ve yapıyor. yapınca yavaş yavaş yukarıya çıkmaya başlıyor. (ancak hiç çırpınma falan yok kardeşimde.) elinden tutup top ile birlikte kurtarıyorum. daha sonra yolumuza devam ediyoruz. (sakin bir şekilde.) Daha sonrada uyanıyorum.
annenden izinsiz hiç bir şey yapma krdeşim bak sonra rüyanda bile huzursuz olursun

slm ben rüyamda bahçede çalıştıgım arkadaşımın meyve agacından düşüerek öldüğünü ve organlarının agzından çıktıgını gördüm ama hiç kan yoktu gözleri açık bir şekilde öldü arkadaşlar falan başında çok agladık yorumlarsanız sevinirim
o arkadaşın güzel ve müjdeli bir haber alacak ve buna sen çok sevineceksin

kızlar bende rüyamda kaynanam görümcem felan oturuoruz şalgamdan tatlı yapıorum daha sonra üzerine ceviz ve tarçın döküorum ama cevizi daha çok döküyorum. daha sonra oturduğum ev sallanıyor ben normaldede göçmeyi istiyorummm işte kayınbabam geliyor evi saattık felan gibi konular oluyor öle uyandım
gerçekte böyle bir fikriniz mi var ev satmak gibi?

merhabalar;
Dün gece rüyamda;
Daha önce yaşadığımız bir şehire yeniden yerleşmişiz. Eşim bana bulunduğu evi tarif ediyor telefonda bende otobüse atlayıp orayı bulmaya gidiyorum. Fakat bir türlü evi bulamıyorum. Eşim beni tekrar arıyor ve acil hastaneye gitmesi gerektiğini söylüyor. Banada ilk otobüsle yanıma gel diyor. Otobüs saatine daha varken Bende çok güzel lüx bir apartmana giriyorum. burda bize ait olmayan bir eve giriyorum. Ev çok aydınlık ve güzel ben evden tam çıkarken merdivenelrde annem babam ve abilerimi görüyorum çok telaşla yukarı çıkıyorlar. Bende arkalarından eve tekrar giriyorum. Anneme ne oldu anne çok telaşlı görünüyorsunuz diyorum annem telaşlanma ama düngece rüyamda babaanneni (öldü)gördüm Sabri yani babam kefeni hazırlasın pazar günü onu almaya gelicem diyor. Annemde uğursuz pazar yine pazar ve ölüm diyor. Çok telaşlanıyorum babam çok telaşlı napacağız diyorum annem bu gün pazartesi daha var babanı hastaneye götüreceğiz baştan aşağı baksınlar diyor. Babanı vermeyeceğim diyor. Bende geleceğim zaten eşimde hastanede diyorum. Onlar evden çıakrken banyo kapısı aralık bir bakıyorum dayım banyo yapıyor oturarak o beni görmüyor ama dayımı çığlak görüyorum çok utanıp yüzümü çeviriyorum.
Bu rüya beni çok etkiledi yorumlarınızı büyük sabırsızlıkla bekleyeceğim şimdiden ilginize teşekkür ederim....
akrabalarızdan bir bayan ölümcül hasta ise onun durumu kritk olabilir

Geri