Rüyasını gördüm hamile olduğumu öğrendim diyen arkadaşlarım buyrun rüyamızı anlatalım

hatiss

Yeni Üye
Üye
Rüyasını gördüm hamile olduğumu öğrendim diyen arkadaşlarım buyrun rüyamızı anlatalım
rüyasını gördüm gebe kaldım,rüyada hamilelik

396484d70b99359ee8.png

Ben bir kaç kişiden böle duymustum arkadaşlar gebe olmadan önce rüyasını gördüm şüphelendım ve test yaptım gebe olduğumu öğrendim diye..kimi rüyasında gelınlık görmüş kimi bebek emzirdiğini yada göğsünde süt olduğunu rüyasında görmüş ve o ay hamile kalmış.Aranızda bu şekilde bir olay yaşayan arkadaşlar varmı?Kimler rüyasını görüp anne olcağını öğrendi bakayım:baby:

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim bir arkadaşım var 5 yıl çocugu olmadı cok ugrastı sonunda anne olmayı başardı suan 2 tane oğlu var ve hatta 3.ye gebeymiş..şimdi sizlere onun gördüğü rüyadan bahsetmek istıyorum bu arada bebeklerının biri daha 2 yasında olması gerekıo ikınci bebeği daha 7aylık ve şimdi 3.bebek geliyor kısmetse 5 sene olmadı oluncada tam oldu anlıcanız gerçi biraz çabuk oldu onun için cunku bakamam diye korkuo hepsi daha bebek.neyse arkadasım aradı benı dediki rüyamda bir tuvalete oturmustum ve hamıle olduğumu kızım olcanı düşüp cinsel organıma ölece bakıodum dedi bana.sonra uyanıncada şüphelenmıs gitmiş ve test almıs bakmıskı hamile rüyası buna cıkmıs anlıcanız...

ben kızıma hamile kalmadan önce hep meyva görmüştüm sanırım dut ve başka bi meyva daha vardır hatta komşum veriyoduu bana sonra baktım hamişim :D:D

Geri